That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » Yeshu

Mieszkaniec Warki, miasta piwem i szarlotką płynącym, skorpion w kalendarzu łacińskim i zając w kalędarzu chińskim. W chwili pisania tych słów student Ekonomii Towaroznawstwa broniący pracy licencjackiej. W cywilu konsument wszystkiego co wypluje z siebie przemysł komiksowy, filmowy czy muzyczny. Ogólnie mam szeroki zakres zainteresowań (we wtorek opera w sobotę metal).

Na Nostalgia Critica natknąłem się niechcący po przez innego internetowego recenzenta Noah "The Spoony One" Antwilera. Nie wiedziałem czego się po gościu spodziewać, ale po kilku odcinkach oraz intensywnemu leczeniu nadwyrężonej od śmiechu przepukliny wiedziałem, że gość zdobył wiernego fana. Uwielbiam jego humor i energię jaką wkłada w swoje filmiki. Z czasem, wertując You Tuba, natrafiłem na tłumaczenia filmików Douga i spółki co ostatecznie doprowadziło mnie do strony TGWTGpl.

Byłem pod wielkim wrażeniem wyników pracy Akane i spółki i jako że angielski znam raczej dobrze (100% na maturze o czymś świadczy) zaoferowałem swoją pomoc. Odpowiedź otrzymałem razem ze zleceniem przetłumaczenia "Surfujących Ninja", następnie była "Anastazja" i bum trafiłem do grona współpracowników i mam nadzieje, że na długo w nim pozostanę.

 

Kontakt z Yeshu:
mail: grzelewski.pawel@gmail.com
 

Konto YouTube:
http://www.youtube.com/user/Guciom - głównie filmiki z gier, ale planuję dać filmiki z tłumaczeniami.