That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » GandalfCzarny

W chwili, gdy piszę te słowa mam 22 lata i jestem na IV roku studiów z dziennikarskich i bezskutecznie próbuję znaleźć pracę(jak to w naszym ukochanym kraju;p). Już poczyniłem pierwsze kroki, ku karierze dziennikarza jako współpracownik serwisu Darkplanet(szukajce mnie pod nickiem jedras666), na którym umieszczam recenzje i newsy(ostatnio kiepsko mi z tym idzie, wiecie - brak weny). Myślę, czy nie iść w ślady Critica, Nerda itd. i nie utworzyć własnego show, gdzie mówiłbym o grach i muzyce którą słucham, czyli heavy metalu.

Interesuję się grami komputerowymi, filmami i właśnie heavy metalem, którym niemal żyję. Zawsze uważałem, że ta muzyka powstała z woli Odyna, gdyż tylko nordyccy bogowie są na tyle mocni i bezwzględni, żeby wpaść na taki wynalazek. Chrześcijański Bóg jest jednak zbyt miękki;D.

Podobnie jak chyba reszta z was, na Critica natrafiłem całkowicie przypadkowo w 2012 roku, na wielkanoc. Pamiętam, że to było "Top 11 idiotek w opałach" i od razu rzuciło mi się w oczy niezwykłe poczucie humoru tego gościa, ale także to w jak śmieszny i niezwykle inteligentny sposób potrafi zjechać dany film, nie robiąc tego w "dresiarski" sposób. Tego dnia obejrzałem też WSZYSTKIE, wówczas przetłumaczone recenzje i nie mogłem się doczekać kolejnych.

Czy od razu chciałem dołączyć do ludzi z TGWTG.pl? Raczej nie, gdyż nie czułem się zbytnio na siłach żeby sprawdzić się w roli tłumacza. To przyszło w sumie nagle, gdy zacząłem oglądać nieprzetłumaczone recenzje Critica. Pomyślałem "a walić to, spróbuję", no i spróbowałem;).

To tyle o mnie na tę chwilę. A więc szukajcie moich tłumaczeń na oficjalnej stronie i enjoy;)