That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » MaroBot

Bardziej członek właściwego TGWTG, niż TGWTG.pl, oficjalny rysownik Nostalgia Critica. Tworzy mini-plakaty na potrzeby recenzji NC (pierwsza ilustracja MaroBota została wykonana na potrzeby recenzji filmu "Garbage Pail Kids").

Współpracę z Dougiem Walkerem MaroBot rozpoczął właściwie od wykonania rysunku przedstawiającego słynne starcie AVGN z NC. Praca została wyróżniona i nie tylko spodobała się samym zainteresowanym, ale też przypadła do gustu ich fanom. MaroBot stworzył także rysunek prezentujący ekipę Transmission Awesome (TA to oficjalny podcast Channel Awesome), a wkrótce jego talent został dostrzeżony przez administratora serwisu (Mike Michaud), który zaproponował mu stałą współpracę. Z podobną propozycją wyszedł także Angry Joe (jeden z członków ekipy TGWTG, twórca 2D/3D Angry Joe Show), a z usług MaroBota w zakresie tworzenia artworków korzystali również inni członkowie grupy TGWTG (Linkara, Sean Fausz, Bennet the Sage i inni). Wykonane przez MaroBota prace wykorzystane zostały także (dzięki jego uprzejmości) w layoucie serwisu tgwtg.pl.

Portfolio artysty dostępne jest pod adresem: marobot.deviantart.com.

Zainteresowani wykonaniem przez MaroBota artworków na specjalne zamówienie, kontaktować się z nim mogą za pośrednictwem wspomnianego wyżej serwisu Deviant Art.