That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » RandoMan

W chwili gdy piszę te słowa mam 25 lat (rocznik czernobylski), jestem na pierwszym roku studiów magisterskich (dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacją w dziennikarstwie muzycznym), studiuję we Wrocławiu, mieszkam w oddalonej od niego o 25 km Trzebnicy. Która ma prawa miejskie, ale chyba tylko za wstawiennictwem samego Szatana.

Radośnie dorabiam sobie, jako nauczyciel języka angielskiego i tłumacz. Tak, otatrłem się kiedyś o anglistykę, ale to było dawno i nieprawda. Romansowałem także z czymś, co można nazwać animacją kultury (między innymi przez prowadzenie lokalnego Klubu Kultury Filmowej, współpracowałem z paroma wrocławskimi radiostacjami studenckimi (Bit, Luz, Młody Wrocław) i robiłem jeszcze milion i jedną niepotrzebną pierdółkę z nadzieją, że kiedyś zapcham nimi portfolio w podobny sposób, jaki obecnie parówki zapycha się wszystkim prócz mięsa.

Douga Walkera odkryłem, jak wiele osób, przez odnośniki z klipów Angry Video Game Nerda, którego to pana z kolei polecił mi znajomy Kanadyjczyk (how ya doin' squire?), a od niego prostym szlakiem usypanym z okruszków chleba trafiłem na całą resztę ekipy TGWTG, której stałem się oddanym fanem. Do tego stopnia, że oprócz współpracy z tgwtg.pl prowadzę także osobny kanał tłumaczeniowy poświęcony Spoony'emu.

Poza tym wszystkim - mam nałogi, uwielbiam ostre, bezkompromisowe kino (Tarantino, Mann, Nolan, Zelenka), absurdalny humor, szczególnie angielski (Monty Python, Mighty Boosh, Black Books), gry wideo z naciskiem na japońskie eRPeGi, komiksy Franka Millera i muzykę. Całe mnóstwo muzyki z progresją na czele.