That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » Ekipa wspomagająca

Poza gronem adminów i tłumaczy, w ekipie tgwtg.pl goszczą także tłumacze wspomagający, którzy od czasu do czasu służą pomocą w zakresie tworzenia napisów lub przeprowadzania korekty w subach. Są to:

Niedźwiedź

Ciężki geek, zwany najczęściej Niedźwiedziem. Za dnia student SGH, nocą maniak różnych dziwnych aktywności - książek (zwłaszcza stare kryminały 
i fantastyka) filmu(każdy dobry), komiksu (sporadycznie), gier (tak papierowych jak i komputerowych) oraz historycznego pojedynkowania. Oczywiście fan Doug'a Walker'a (TGWTG) jak również Levis'a Lovhoug'a (Linkara) i Noah Antwiler'a (Spoony One), a także James Rolfe(AVGN), ale tylko gdy NC nie patrzy. Największy leń w całej ekipie TGWTG.pl.

Przyznam, że mam problem z przypomnieniem sobie jak natrafiłem na NC (możliwe że przez AVGN,  którego znałem wcześniej albo przez odniesienia 
TV Tropes [uzależnia]). Co do tłumaczeń, zrobiłem pierwsze ("Batman i Robin") w ramach pomocy członkom rodziny, którzy nie wszystko chwytali. Próbowałem wrzucić na Youtube (co ma się marnować), ale YoTtube mnie pokonał przy wgrywaniu napisów, więc został sam klip bez nich. Potem dopadł mnie speiderman i namówił do współpracy.

Kontakt: mail: niedzwiedz@tgwtg.pl

 

BossPanzer

Gdybym miał się opisać tylko dwoma słowami byłoby to: podstarzały maniak. Odchylam się trochę bardziej w stronę tej części paczki TGWTG która zajmuje się grami jak: Angry Joe, Spoony czy Benzai. Oczywiście całą resztę uwielbiam równie bardzo. Gry komputerowe i konsolowe po prostu są mi jednak bliższe, a żarty rzucane w recenzjach śmieszą mnie z wielokrotną siłą, bo gram już od ponad jedenastu lat, co też po mnie widać. Najbliżej mi do Spooniego bo też mógłbym bronić do upadłego swoich ulubiony serii. Głowę mam tak wypchaną informacjami i ciekawostkami na temat gaming'u że głowa mała, mógłbym gadać godzinami i zanudzić nawet trupa. Jednak żaden ze mnie „mega pro, uber gracz” czy „hardkor” który jedną ręką rozkłada każdego w multi Call of Duty bez większego wysiłku i mrugnięcia okiem. Daleko mi do tego.

Poza grami lubię czytać książki z gatunku fantasy autorów takich jak: Andrzej Sapkowski, Terry Pratchett, John Ronald Reuel Tolkien czy Joanne Kathleen Rowling. Uwielbiam także anime i mangę jak: Berserk, Naruto, Claymore, Ghost in the Shell, Onegai Teacher czy Toradora.

Świat internetowych recenzentów odkryłem będąc na ostatnim roku liceum dzięki stronie screwattack.com  która promowała i pomagała kiedy Angry Video Game Nerd miał swoje początki, ale pierwszy raz usłyszałem Jamesa w jednym z jego filmowych Top 10 "Top Ten Jackie Chan Stunts”. Nie miałem najmniejszego pojęcia kim jest autor tego świetnego i oryginalnego materiału po prostu kolejny filmik z Youtube... jak bardzo się myliłem. Pierwszy filmik z Nerdem który zobaczyłem na Screwattack był kolejny Top 10 „Top 10 AVGN Moments of 2007” a kiedy zobaczyłem Nerda zjadającego własne bokserki i przecinającego kataną kasetę z filmem o Żółwiach pomyślałem tylko jedno: Co za po****dolony świrus! Po jakimś czasie z ciekawości zajrzałem na stronę zacząłem oglądać recenzje i zostałem wiernym fanem. Następny oczywiście był Doug i postać Nostalgia Critica. Co śmieszne kiedy pierwszy raz zajrzałem na stronę zamknąłem ją po krótszej chwili bo nie wiedziałem gdzie są recenzje Critica ale oczywiście później wróciłem by znów zostać wiernym fanem. Jego oryginalność i humor nigdy nie przestaje mnie zaskakiwać a jeśli tłumacząc jego recenzje sprawię że więcej osób stanie się fanami to tym lepiej. Sprawia mi przyjemność i jest fajnym wyzwaniem.