That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » wojto16

Mam 21 lat, nie mam stałej pracy i żadnych perspektyw. Dobra, żartuję, mam perspektywy... A tak już naprawdę na poważnie, nie ma co za dużo opowiadać. Mimo dobrych wyników z matury na razie zdecydowałem się nie iść na studia, więc póki co spędzam czas w domu. W wolnym czasie zajmuję się pisaniem, ale moim największym osiągnięciem na tym polu -- do tej pory - było opublikowanie paru artykułów w czasopiśmie CD-Action pod pseudonimem Wojto. 

Interesuję się głównie fantastyką wszelkiego rodzaju: grami, książkami, filmami, komiksami, anime i mangą. Stąd moje marzenia o zostaniu pisarzem w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale rozważałem też spróbowanie swoich sił jako scenarzysta. 

Na Nostalgia Critica natknąłem się przypadkiem, podczas przeglądania filmików na YouTube. O ile pamięć mnie nie zawodzi, była to recenzja „Batmana i Robina". Znienawidziłem go od pierwszej sekundy, pragnąłem udusić go własnymi rękoma, a jego poćwiartowanymi zwłokami nakarmić rekiny w stawie... Dobra, dobra, skoro widzicie mnie w tej zakładce, to chyba jasne, że jego styl przypadł mi do gustu. Do tego stopnia, że kiedy obejrzałem już wszystkie przetłumaczone recenzje, wciąż nie miałem dość i z całą resztą zapoznałem się w oryginale. 

Od początku chciałem dołączyć do TGWTG, ale wiedziałem, że jakiś tam koleś o nicku wojto16 bez żadnego doświadczenia (no, przetłumaczyłem z japońskiego opening do gry Dragon Ball: Burst Limit, ale nie jest to moje najwybitniejsze osiągnięcie) nie zostanie od razu przyjęty do grona tłumaczy, więc postanowiłem zrobić parę własnych tłumaczeń, by mieć czym się pochwalić. 

Jak widać, pierwsza część mojego planu wypaliła. Dlaczego podzieliłem plan na części? Bez powodu. A teraz razem z resztą świata powróćcie do stanu błogiej nieświadomości. W końcu nie ma, co się liczyć z gościem o nicku wojto16, prawda?