That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Aktualności

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Aktualności

Postprzez Akane » N kwi 15, 2012 1:46 pm

Relacja ze spotkania z Joe (nieco wzbogacona wobec wersji z forum) oraz fotki:
http://thatguywiththeglasses.pl/inne/ko ... e-w-polsce

Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoją fotką z Joe z resztą świata, niech da mi znać - dorzucę do galerii ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez miggi » Wt kwi 17, 2012 11:07 am

Relacja się nie wyświetla.
miggi
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 9:39 am
Lokalizacja: opolskie

Re: Aktualności

Postprzez DoubleFace » Wt kwi 17, 2012 11:52 am

Kliknij w link "Relacja ze spotkania" po prawej stronie ;). Mi się wyświetla.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Aktualności

Postprzez miggi » Wt kwi 17, 2012 1:07 pm

DoubleFace napisał(a):Kliknij w link "Relacja ze spotkania" po prawej stronie ;). Mi się wyświetla.

A mi się wyświetla tylko:
Niemożliwe? A jednak! Angry Joe pojawił się w Polsce 10.04.2012 roku, zaproszony przez CD Projekt Red. Mamy cichą nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy AJ zagościł nad Wisłą :)

Kwestia uprawnień?
miggi
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 9:39 am
Lokalizacja: opolskie

Re: Aktualności

Postprzez Puty » Wt kwi 17, 2012 1:51 pm

miggi napisał(a):
DoubleFace napisał(a):Kliknij w link "Relacja ze spotkania" po prawej stronie ;). Mi się wyświetla.

A mi się wyświetla tylko:
Niemożliwe? A jednak! Angry Joe pojawił się w Polsce 10.04.2012 roku, zaproszony przez CD Projekt Red. Mamy cichą nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy AJ zagościł nad Wisłą :)

Kwestia uprawnień?

Link faktycznie nie jest zbyt szczęśliwy. Przejedź rolką myszy lekko w dół i pokaże się malutkie "relacja ze spotkania" po lewej stronie. Co ja będę gadał, tutaj masz direct sznurek:
http://thatguywiththeglasses.pl/inne/ko ... -spotkania
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Wt kwi 17, 2012 3:33 pm

Dla ułatwienia dodałam już linki kierujące kolejno do relacji i galerii (bieganie po lewym podmenu nie jest już konieczne).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Wt kwi 17, 2012 5:44 pm

I oto jest! Wywiad z Angry Joe :D Co prawda w pewnym momencie pojawia się z boku czarny pasek, ale ufam że jakoś to przetrzymacie :D Podrasowana wersja (z plakatem MaroBota) wrzucona będzie na stronę. A tymczasem... enjoy!
http://youtu.be/AYD9FLsbwc0
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez miggi » Wt kwi 17, 2012 7:39 pm

Fajny film tylko że chyba zrobione zostało zbliżenie? Po co? A najlepsza scena to ostatnie 2s gdy AJ i Akane mówią "Shut up". No wypas normalnie.
miggi
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 9:39 am
Lokalizacja: opolskie

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Wt kwi 17, 2012 9:26 pm

miggi napisał(a):Fajny film tylko że chyba zrobione zostało zbliżenie? Po co?

Bo siedziałam tam obok, szczęśliwa jak prosię w deszcz i generalnie nasuwałam silne skojarzenia ze słodką idiotką wysokiej próby ;> Po co kaleczyć tym oczy niewinnych ludzi? ;)

Istotniejsza sprawa: nasz forumowy Mietek został oficjalnie mianowany recenzentem forumowym i otrzymał własny dział ;) Zaraz przeniosę odpowiednie wątki na właściwe miejsce :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Gracjan » Śr kwi 18, 2012 8:58 am

Jako, że jestem tu nowy i to mój pierwszy post, to na początek chciałem powiedzieć Dzień dobry i grzecznie przywitać się z całą ekipą TGWTG.pl oraz z pozostałymi uczestnikami tego forum. Muszę powiedzieć, że mam do czynienia z waszymi recenzjami i tłumaczeniami już od dawna, ale jakoś nigdy nie znalazłem odwagi tudzież czasu, żeby się tu zarejestrować. Tak czy inaczej, relacja z wizyty Angry Joe w Polsce tknęła mnie do tego.
Wiecie w pierwszej chwili chciałem postarać się tutaj umieścić jakąś skomplikowaną i rozbudowaną opinię na temat tego co mi się podobało w waszej relacji itd. ale w sumie uważam, że jedno zdanie wystarczy, żeby opisać moje odczucia. Cały czas miałem uśmiech na twarzy tak szeroki, że mój ojciec zaczął się zastanawiać czy przypadkiem czegoś nie brałem. Co tu dużo mówić, atmosfera w tym filmiku, te wszystkie naturalne emocje jakie okazywaliście no i hmm...bliskość między wami (jakkolwiek to brzmi), naprawdę sprawiła że jeszcze bardziej szanuje was za waszą robotę i ciesze się, że udało się wam spotkać z Angry Joe. Dzięki wam na pewno wspaniale będzie wspominał wizytę w naszym kraju. Naprawdę przyjemnie mi się to oglądało i dziękuje wam za tą relację.


Na koniec powiem wam jeszcze tak, jesteście wspaniali w tym co robicie i mam nadzieje, że jeszcze przez długi długi czas będę miał zaszczyt podziwiać was i waszą współpracę z Angry Joe i resztą TGWTG. Kocham was (chociaż pewnie męska część waszej drużyny niekoniecznie będzie tym faktem zachwycona) i dziękuje za waszą pracę.

P.S PATOS jak nic mi wyszedł, ale trudno :)
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron