That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » Spoony

The Spoony One - Noah Antwiler, zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych (i kontrowersyjnych) recenzentów związanych z Channel Awesome (był członkiem CA do czerwca 2012 roku - wówczas postanowił opuścić grono TGWTG).

Prowadzi stronę internetową http://spoonyexperiment.com i zajmuje się przede wszystkim recenzowaniem gier i filmów. Jest scenarzystą, reżyserem, montażystą i oczywiście gwiazdą swojego show, zatytułowanego "The Spoony Experiment".

Popularność przyniosły Spoony'emu kontrowersyjne recenzje gier z serii "Final Fantasy". Opinie Noah wywołały lawinę komentarzy, a fani serii "FF" złapali się za głowy. Spoony wykorzystał powstałe zamieszanie i, jak sam przyznaje, celowo przedstawiał kolejne kotrowersyjne poglądy - aby przyciągnąć jak najwięcej widzów. "Ludzie wysyłali sobie linki mówiąc: rany boskie, zobacz jak ten koleś bredzi!" - wspominał Noah podczas konferencji prasowej na AniNite 2011 - "Wiedziałem, że to trzeba wykorzystać".

Jedną z postaci wykreowanych przez Noah jest także Dr Insano, szalony naukowiec o maniakalnym śmiechu. Narodził się na potrzeby gościnnego występu w jednej z recenzji Linkary i szybko zyskał na popularności. Powracał w różnych odcinkach "The Spoony Experiment", pojawił się także w "Kickassii".

Noah wcielił się też w postać... żula, dołączając tym samym do Chestera A. Buma (Doug Walker) i Lestera A. Buma (Lewis Lovhaug). Wykreował postać Spencera D. Buma, opowiadającego o grach (w jednym z odcinków zakrzyknął on "O mój Boże, to najlepsza planszówka jaką w życiu widziałem!"). Spencer jednak nie gościł zbyt długo na ekranie, ponieważ został w brutalny i skuteczny sposób usunięty przez kolejną postać Noah, znaną jako Black Lantern Spoony.

Spoony wyraził zgodę na tłumaczenie swoich odcinków na język polski podczas spotkania z reprezentacją naszej ekipy na AniNite 2011. Dziękujemy Noah!