That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » Nostalgia Chick

W 2008 roku Nostalgia Critic, zmęczony prośbami o recenzje filmów, których w dzieciństwie nie oglądał (a nie oglądał z uwagi na to, że docelowo były skierowane do dziewczyn), postanowił ogłosić konkurs na swoją "kobiecą wersję". W ostatecznym rozrachunku na stronę trafiły trzy recenzentki: MarzGurl (Kaylyn Dicksion), ThatChickWithTheGoggles (Krissy Diggs ) i TheDudette (Lindsay Ellis). Tytuł Nostalgia Chick przypadł jednak Lindsay, gdyż jej recenzja "Pocahontas" zdobyła najwięcej głosów.  

Forma recenzji Nostalgia Chick przypomina Nostalgia Critica - stare filmy omawiane są w sposób satyryczny (coć w przypadku Chick lepszym określeniem jest chyba "cynizm"). W niektórych recenzjach wspomagają ją także przyjaciółki Elisa Hansen i Nella.

W 2009 roku Lindsay pojawiła się w domu Nostalgia Critica, by wybić mu z głowy recenzję "Doliny paproci". Ostatecznie, po krótkiej szarpaninie, Critic i Chick doszli do wniosku,  że zrobią ją wspólnie. Nie był to ich jedyny wspólny występ. Nostalgia Critic postanowił się na niej zemścić, gdy usypiając go za pomocą chloroformu "ukradła" mu recenzję "Armageddonu". Podstępnie zamknął ją w swoim domu każąc zrecenzować film "Bratz". Prócz tego, na prośbę fanów, próbowali razem umówić się na randkę, co jednak nie wyszło im zbyt dobrze.