That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » Linkara

Linkara to Lewis Lovhaug, mieszkaniec Minnesoty, wielki fan i twórca komiksów. Wybrany przez niego pseudonim pochodzi z serii książek, jakie napisał między 14-tym a 19-tym rokiem życia (warto przy okazji dodać, że Lewis ma też na koncie własny komiks, zatytułowany "Revolution of the mask"). W TGWTG zajmuje się recenzowaniem tego, co jest mu najbliższe i najlepiej znane - komiksów.

Linkara, podobnie jak Nostalgia Critic, ma swój jeden, charakterystyczny strój oraz stałe miejsce kręcenia recenzji. Niemal zawsze widzimy go na kanapie, odzianego w brązową marynarkę, spod której wystaje koszulka z kołnierzykiem, a jeszcze spod niej - ciemny t-shirt. Na głowie Linkara nosi charakterystyczny, brązowy kapelusz. W recenzjach często posługuje się też pistoletem oraz wykrzykuje hasło "I`M A MAN!" (czyli "JESTEM MĘŻCZYZNĄ!"). Nie sposób też nie zwrócić uwagi na jego głos - jest niezwykle rozpoznawalny i z pewnością jedyny w swoim rodzaju.

W przeciwieństwie do większości recenzentów TGWTG, Linkara dość ostrożnie podchodzi do operowania wulgaryzmami. W jego recenzjach rzadko padają słowa "ciężkiego kalibru". Do mieszania z błotem komiksowych porażek, całkowicie wystarcza mu satyra. Jego poczucie humoru i osobowość, są zresztą bardzo cenione przez recenzentów z Channel Awesome. Linkara często zapraszany jest do gościnnych występów, dwukrotnie pojawił się w recenzjach Nostalgia Critica, często współpracuje też ze Spoonym.

Lewis w TGWTG

Linkara był wielkim fanem serwisu tgwtg.com, nic zatem dziwnego, że gdy ogłoszono w nim konkurs na własne produkcje, postanowił wziąć w nim udział. Sparodiował postać Tego Kolesia w Okularach, a po przyjęciu do grona recenzentów, rozpoczął prace nad własną serią. Z czasem powstało ich więcej, a największą popularnością cieszą się:

  • Atop the Fourth Wall (U Szczytu Czwartej Ściany)
  • 5 Panel Comics (Pięciopanelowe Komiksy)
  • History of Power Rangers (Historia Power Rangers)

Lewis, podobnie jak Doug Walker, ma kilka "wcieleń". Znany jest nie tylko jako Linkara, ale także jako 90' Kid oraz Henry Finevoice.