That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » Doug Walker » Dominic

Dominik to barman 5-gwiazdkowej restauracji Pikselowy Pałac, którą odwiedzają postacie z najpopularniejszych gier wideo - często zwierzając się Dominikowi ze swoich problemów.  

Seria, powstała w 2009 roku, różni się od innych tym, że jej główny bohater nie mówi wprost do widza, tylko opowiada historie osobie przeprowadzającej z nim wywiad. Rozmowy z Dominikiem przeprowadzane są na czarnym tle i przerywane są jego rysunkami obrazującymi lepiej opowiadane historie, które pokazane w całej okazałości są pod sam koniec epizodu. Wyjątkiem był odcinek poświęcony konwentowi gier wideo Infinite Bits, gdzie postacie z gier osobiście usiadły przed kamerą, a także reklama nowo powstałego serwisu internetowego Blistered Thumbs. 

Długi wstęp „To jest Dominik. Dominik pracuje w pięciogwiazdkowej restauracji Pikselowy Pałac. Najpopularniejsi celebryci z gier wideo wpadają tam na drinka. Czasem zdradzają swoje historie, a nawet sekrety. Bo jak wszyscy wiemy, co barman usłyszy, pozostaje poufne. Nieprawdaż?” czytany jest przez narratora, zaś zakończenie „Wiele dziwnych rzeczy widzą barmani i wiele dziwnych rzeczy można zobaczyć w Pikselowym Pałacu. A ja widziałem wiele dziwnych rzeczy jako barman w Pikselowym Pałacu. I to nie są kłamstwa. Przysięgam” czytane są przez samego Dominika.