That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » Doug Walker » Black Dog Bill

Jedna z najnowszych postaci stworzonych przez Douga Walkera. Black Dog Bill / Bill Czarny Pies (który tak naprawdę ma na imię Howard) to pirat udzielający widzom lekcji dotyczących wykonywanego przez siebie fachu. W trakcie swoich wywodów, zwraca się często do członków załogi, którzy (w większości przypadków) traktują go mocno lekceważąco. Ich uwagę przykuwa właściwie wyłącznie pod koniec odcinka, kiedy to rozpoczyna opowieści o niejakim Krwawobordym Joe.

Howard rozpoczyna każdy epizod okrzykiem "Witajcie komradzi! Nazywają mniej Bill Czarny Pies! Ale tylko jak są pijani, naprawdę nazywam się Howard. Jestem tutaj, by nauczyć Was jak być piratem! Czy nie mam racji chłopaki? Kochają mnie." Jak na Douga jest to stosunkowo długie powitanie, wszystkie inne jego postaci witają widzów posługując się maksymalnie trzema zdaniami. Również pożegnanie Howarda nie należy do najkrótszych. Na końcu każdego odcinka woła on "Wypijmy za Krwawobrodego Joe! Może nie jest Bogiem, ale chwila, jednak jest. Do zobaczenia na następnej lekcji jak być piratem. Do zobaczenia wkrótce."

Howard / Bill Czarny Pies, ubrany jest jak na pirata przystało. Ma opaskę na oku, kapelusz, koszulę i kamizelkę. W garści trzyma kufel piwa, którym radośnie wymachuje w trakcie swoich opowieści.

Odcinki "Jak być piratem" są stosunkowo krótkie i trwają około 5 minut.