That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » Cinema Snob

Cinema Snob, czyli Brad Jones (urodzony 21.XII.1981 roku), to recenzent i satyryk obdarzony wyjątkowym, radiowym głosem. Przygodę z kręceniem filmików rozpoczął już w 2007 roku, na trzy lata przed dołączeniem do ekipy TGWTG. Stworzył grubo ponad 100 recenzji, prowadzi też własną stronę internetową (http://www.thecinemasnob.com).

Snob recenzuje przede wszystkim horrory klasy Z, a także kiepskie filmy... pornograficzne. Na koncie ma również skecze, z których jeden poświęcony jest "The Room" (produkcji T. Wiseau), omówił również serię "Zmierzch". Brad nie ogranicza się jednak wyłącznie do narzekania na niezbyt udane produkcje, kręci także filmiki poświęcone tytułom, które przypadły mu do gustu.

Snob pojawia się gościnnie w recenzjach innych członków TGWTG, a z Dougiem Walkerem nakręcił nawet wspólną recenzję "Karła".

Po dołączeniu do ekipy That Guy With The Glasses w 2010 roku, wystąpił w filmie nakręconym z okazji uczczenia drugiej rocznicy istnienia serwisu ("Kickassia"). W "Rycerzach z Przedmieścia" (kolejny film rocznicowy) stworzył rewelacyjną kreację Indiany Jonesa - jego parodia Harrisona Forda wzbudziła powszechny zachwyt wśród widzów TGWTG i potwierdziła klasę Brada.