That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Recenzenci TGWTG

TGWTGpl » Recenzenci TGWTG » BenZaie

BenZaie (Benjamin Daniel) dołączył do zespołu TGWTG podobnie jak większość jego członków. Gdy zorganizowano konkurs dla recenzentów, Ben wysłał swoje filmiki do właściciela Channel Awesome, Mike`a Michauda. Mike polubił je tak bardzo, że zaproponował Benowi stałą współpracę (która rozpoczęła się w sierpniu 2008).

Ben to pierwszy (ale nie ostatni!) Francuz w TGWTG. Znajomość angielskiego pozwoliła mu na zdobycie popularności także poza swoją ojczyzną - choć nie obyło się bez żartów z jego akcentu, który początkowo rzeczywiście wymagał pracy. BenZaie nie przejmował się jednak zgryźliwymi uwagami, a nawet je wykorzystał. W każdym odcinku swojej serii "Games You Might Don't Know" ("Oto gry, których możecie nie znać") prezentował przerywnik o wdzięcznej nazwie "Czas na ponabijanie się z akcentu Francuza".

W serii „Gry których możecie nie znać”, Ben przedstawia stare, polecane przez niego tytuły, które nie odbiły się echem w historii gier. Na każdym kroku podkreśla także swoją miłość do konsoli Sega Saturn.
Kolejna seria BenZaie to „Ścieżki dźwiękowe z gier, które możecie nie znać, ale są całkiem słodkie”. Za pomocą napisów omawia w niej muzykę ze starszych i niedocenianych gier.

BenZaie nie poprzestał jednak na recenzowaniu gier starej daty. Stworzył kilka różnych serii, z których najpopularniejsze to: 

  • „FAQ You” - porady na temat niektórych konsolowych gier
  • „5-sekundowe gry” - wariacja na temat "Filmów w 5 sekund" Douga Walkera
  • „Kącik Hardkora” - w którym omawia gadżety z gier; jeden z odcinków poświęcony jest edycji kolekcjonerskiej "Wiedźmina 2"!
  • „Game Fap”  -w tym cyklu Ben występuje jako Master Bator (Master Bate), seryjny gwałciciel i zboczeniec, omawiający japońskie gry erotyczne

 

BenZaie słynie ze swojego szalonego i nieprzewidywalnego humoru, ciągłego podkreślania swojej narodowości i żartowania z amerykańskich stereotypów na temat Francuzów. Gościnnie występuje z nim Misiu (Beary), pluszowy miś polarny, który komentuje z nim gry lub występuje w odgrywanych scenkach.