That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

O nas

TGWTGpl » O nas » BTM

 

Techniczna część ekipy TGWTG.pl - odpowiedzialny głównie za poprawne działanie strony oraz kodowanie filmów. Poza pomocą w tłumaczeniu produkcji Doug-a zajmuje się także tłumaczeniem filmów innych osób z ekipy TGWTG - tj. Benzaie i Sad Panda - filmy ich autorstwa obejrzycie na YouTubie na koncie TeamTGWTGpl.

Samą twórczością Doug-a zainteresowałem się praktycznie tak samo jak Akane - po obejrzeniu paru filmików na YouTube postanowiliśmy poszukać czegoś więcej na sieci i tak trafiliśmy na oficjalną stronę TGWTG. W kilka dni obejrzeliśmy prawie wszystko co było do obejrzenia (ale tylko Doug-a, oglądanie pozostałych produkcji zajęło by kilka ładnych miesięcy :D). Z powodu braku znajomości angielskiego wśród niektórych znajomych oraz z przyświecającą nam ideą szerzenia popularności jego produkcji w Polsce postanowiliśmy wziąć się za tłumaczenie. 

Początki były ciężkie - sprzęt i oprogramowanie odmawiało współpracy, YouTube wypinał się przy 99% wgrywania filmów etc. ale jak widać w końcu udało nam się wygrać z elektronicznymi przeciwnościami losu, czego efektem jest m. in. ta strona :)

Serdecznie zapraszam wszystkich do przeglądania i udzielania się w naszym serwisie. No i do szerzenia Criticko-manii wśród znajomych - teraz już nie macie wymówek ;-)

 

Zdaniem ekipy:

Niedźwiedź: Wbrew obiegowej opinii osobnik ten istnieje i jest człowiekiem - i choć nie jest tak widoczny jak Akane, stoi za techniczną stroną serwisu i niczym Batman internetu uderza z cieni rozwiązując wszystkie problemy. Podobnie jak Akane dwukrotnie bawił Douga swoim towarzystwem na konwencie Aninite i zawarł znajomość z innymi recenzentami TGWTG.com. 


DoubleFace: Biedny człowiek, ukrywający się w cieniu Akane. Ale większość tak naprawdę nie wie, ile mu zawdzięczamy. Gdyby nie on, Akane by nigdy się nie dowiedziała się o Dougu. Gdyby nie Akane, jej znajomi by nie wiedzieli o Criticu. Gdyby nie znajomi, nie robiłaby tłumaczeń. Gdyby nie tłumaczenia, nie powstałby kanał na Youtube, gdyby nie kanał, nie byłoby setek fanów. Gdyby nie fani, nie byłoby strony. Gdyby nie strona, nie byłoby konkursu. Gdyby nie konkurs, nie byłoby naszych recenzentów. A jakby nie było recenzentów to nie powstałby Człowiek Wiadro! Więc to BTM odpowiada za stworzenie wiadrogłowej istoty. Za to (i inne szczególne zasługi) wielkie dzięki!

 

Puty: Co prawda ja nie znam pikantnych szczegółów, a za taki można uznać wyższość Akane w SC2(Wstyd, BTM!) x), ale ostatnio miałem sposobność współpracy z Nim. Podobnie jak Akane, cierpliwy, ugodowy i sumienny ziombel. Działa "w tle", ale ma fundamentalny wkład w powstanie i funkcjonowanie stronki. Taki dobry duszek, zawsze pomoże.

 

RandomMan: W każdym miasteczku rodem ze spaghetti-westernów Sergio Leone jest ktoś taki. Człowiek w cieniu. Przyczajony w mroku z kapeluszem zasłaniającym oczy i harmonijką w ustach. Wydaje się niepozorny, ale wystarczy jeden malutki błąd w tłumaczejniu, babol w kodzie strony, czy insze plugastwo, a BTM rozprawi się z nim szybciej, niż zdążycie powiedzieć "naleśnik z jagodami". No śmiało - wyzywam was po dwakroć - powiedzcie "naleśnik z jagodami", a sami się przekonacie. Wszelkie pluskwy złośliwe czmychają przed nim jak Łowcy Wielkiej Trumny przed rewolwerem Rolanda z Gilead. Ale ucieczka nic nie daje, bo BTM nie zna litości, czy strachu nie da się absolutnie zatrzymać. Nigdy.

 

Speiderman: Człowiek o którym mniej wiadomo, bo kontakt zawsze był mniejszy, ale zawsze był gdzieś tam przy pomocy w poprawianiu, korekcie, tworzeniu tłumaczeń czy zwyczajnie sprawach technicznych. A w ogóle w porządku facet ciągnący od samego początku to wszystko wraz z małżonką.

 

Kontakt z BTM:
mail: btm@tgwtg.pl