That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Inne

TGWTGpl » Inne » Objaśnienia » Kickassia cz 4

Tłumaczenie odcinka: Akane 

Objaśnienia: speiderman, Akane


1. Pinata - zabawa pochodząca z krajów latynowskich, w którym przygotowuje się specjalną, kolorową kukłę wypełnioną najczęściej cukerkami, którą uczestnicy zabawy muszą rozbić za pomocą kijów (czasem z zasłoniętymi oczami) i zebrać ich jak najwięcej.
2. Michael Bolton - piosenkarz amerykański, kompozytor i autor tekstów (napisał słowa m.in. do piosenek Barbry Streisand i Cher)
3. Liga Sprawiedliwych - grupa superbohaterów z komiksów DC składająca się z najsłynniejszych postaci tego wydawnictwa (m.in Superman, Wonder Woman, Batman, Flash i Zielona Latarnia)
4. Ma-Ti - postać z kreskówki "Kapitana Planety", grana przez Bhargava Dronamraju (prywatnie jest on dobrym przyjacielem Douga Walkera). Pierwszy raz Ma-Ti pojawił się w recenzji Nostalgia Critica, wyrażając swoje oburzenie na temat "mocy serca". Okazjonalnie pojawia się w innych recenzjach NC oraz w odcinkach rocznicowych.
5. "Patton" - biograficzny film z 1970 roku o życiu generała George'a S. Pattona Jr. (w tytułowej roli wystąpił Geroge C. Scott).