That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Inne

TGWTGpl » Inne » Konwenty z Dougiem i spółką » Aninite 2010 » Materiały filmowe

Aninite 2010 cz 1 wykonawca: brak danych, tłumaczenie: brak danych
ocena: 2.99
 
0 komentarzy

Pierwsze spotkanie z Dougiem i spółką na konwencie Aninite. Wędrowaliśmy sobie po konwencie przekonani, że chłopaki pojawią się dopiero na konferencji prasowej - możecie sobie zatem wyobrazić nasze zaskoczenie, gdy ujrzeliśmy ich rozdających autografy przy własnym stoisku ;)

Na filmiku widać też cosplayowiczów przebranych m.in. za Buma i That Guya.

Aninite 2010 cz 2 wykonawca: brak danych, tłumaczenie: brak danych
ocena: 2.96
 
0 komentarzy

Szaleństwo w rozkwicie - na pierwszym planie cosplayowicze, na drugim Doug i reszta przy swoim stoisku. W tej części sali dyskusje w języku niemieckim zastępowały te po angielsku - ku naszej niewymownej uldze ;) Serdeczność Austriaków i skłonność do wspólnych wygłupów ku czci Douga, daje się zauważyć od pierwszego rzutu oka :)

Aninite 2010 cz 3 wykonawca: brak danych, tłumaczenie: brak danych
ocena: 2.87
 
0 komentarzy

Rozdawanie autografów i beztroskie dyskusje w toku :) Doug i BenZaie uwijają się przy stoisku, a Maryon (pod czujnym okiem Bearrego) rysuje kolejne szkice na zamówienie zachwyconych fanów. Atmosfera sielanki i ogólnego rozanielenia trwa w najlepsze ;) Po lewej widać przez chwilę Sad Pandę w towarzystwie Mike`a Michauda.

Aninite 2010 cz 4 wykonawca: brak danych, tłumaczenie: Akane, BTM
ocena: 3.06
 
18 komentarzy

Konferencja prasowa z Aninite, która znalazła się też na naszym kanale na YouTube. Pierwsza część filmiku to typowa konferencja prasowa (pytania i odpowiedzi), natomiast ostatnie 9 minut to kręcenie sceny do 54-ego odcinka "Zapytajcie Tego Kolesia W Okularach". Całość trwa 50 minut.