That Guy With The Glasses - Po Polsku!
TGWTG.pl na Facebook!

Inne

TGWTGpl » Inne » Konwenty z Dougiem i spółką

Doug Walker nie ogranicza się do tworzenia recenzji i zabawnych filmów w zaciszu własnego domu - często bywa na różnego typu konwentach i zjazdach fanów (mangi i anime, "Gwiezdnych Wojen" i innych) i to właśnie na nich realizuje swoje pomysły. Na zjazdach powstają przezabawne skecze, wyjątkowe recenzje i inne filmy prezentujące niesamowitą kreatywność Douga, który do swoich przedsięwzięć angażuje często przypadkowych konwentowiczów (o ile oczywiście chcą oni wziąć udział w zabawie).

Co niezwykłe (a przynajmniej rzadko spotykane wśród mniej lub bardziej znanych celebrytów) Doug nie "gwiazdorzy". Podczas konwentów każdy może do niego podejść i porozmawiać na dowolny temat - od recenzji Nostalgia Critica począwszy, na ulubionych serialach i opiniach na ich temat skończywszy. Wygłupy w gronie fanów i absolutna naturalność, całkowicie pozbawiona "sodówy" są tym, czym Doug ujmuje dodatkowo.

Niestety do tej pory Doug Walker pojawił się tylko na jednym konwencie na terenie Europy - w sierpniu 2010 roku odwiedził Wiedeń i przez trzy dni bawił się na Aninite. Pozostaje mieć nadzieję, że wraz z rosnącą popularnością jego recenzji, coraz więcej krajów starego kontynentu zechce go u siebie gościć. Póki co jednak najłatwiej spotkać Douga na licznych konwentach w Stanach Zjednoczonych.

W dziale tym znajdziecie relacje z różnych zjazdów, na których pojawił się Doug Walker. Po większej części będą to informacje "z drugiej ręki" (ukłon w stronę konwentowiczów z USA), ale obiecujemy, że jeśli tylko Doug znów zagości w Europie - kolejny raz ruszymy jego śladem. Tak, jak nie mogliśmy odpuścić Aninite, tak samo nie zmarnujemy żadnej innej okazji, by zamienić z nim choć kilka słów i przywieźć dla wszystkich fanów z Polski Criticowe i Bumowe materiały ;)