That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja filmu] Och Karol 2

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez ichabod » N lut 19, 2012 8:19 pm

No to miło mi :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez DoubleFace » N lut 26, 2012 3:33 pm

Jak śmiałem tu nic nie napisać :D ?

Filmik bardzo mi się podobał. No właśnie, filmik. Recenzja to tak naprawdę tylko mniejszy kawałek klipu. Reszta to naprawdę śmieszne skecze w wykonaniu naszej ekipy. Brawa się należą każdemu, szczególnie dla Royzy za udany debiut. I to właśnie takie występy wydają mi się ciekawsze niż randomowe cameo w środku recenzji.

Szkoda że to przedostatni z cyklu filmów "nowopolskich". Na YouTube by się przydał taki recenzent polskich kaszanek.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez ichabod » N lut 26, 2012 4:00 pm

Pisałem już to gdzieś, te filmy są w większości wręcz identyczne. Starałem się i tak wybrać takie w miarę wyróżniające się, reszta to zazwyczaj straszna nuda, nie bardzo byłoby o czym opowiadać na dłuższa metę. Na pewno jeszcze jakaś recenzja w tym stylu się pojawi (najpewniej Wyjazd Integracyjny), ale nie mógłbym tego robić seryjnie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez migelito » Pn lut 27, 2012 4:32 pm

ichabod napisał(a): Na pewno jeszcze jakaś recenzja w tym stylu się pojawi (najpewniej Wyjazd Integracyjny)


Wiedziałem: może i masz kapkę talentu, ale za grosz sumienia :P
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez Katrin » Wt mar 06, 2012 9:33 pm

Także dorzucę swoje trzy grosze...
Ichabod, recenzja świetna to już wiesz i moje zdanie niczym się nie różni od reszty Twoich widzów. Bardzo podoba mi się, że tak elegancko i ciekawie przedstawiasz swoją opinię we wszystkich filmikach, tak zręcznie dajesz sobie radę nawet z grą aktorską. W ogóle cameo Akane i przede wszystkim Mroowy także znakomicie wyszło, a RoyZa ukrywał przede mną w tajemnicy do ostatniej chwili swój gościnny występ. Mocno się zdziwiłam, widząc go w Twojej recenzji, naprawdę udany debiut. :D Całość istotnie robi wrażenie, niektórzy z naszych polskich aktorów powinni brać przykład z Was wszystkich. Brawo!
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez Krelian » So mar 10, 2012 7:14 pm

Polecam zobaczyć jak jeden ze scenarzystów kac wawa dyskutuje o swoim dziele z Raczkiem w śniadaniowej telewizji http://youtu.be/maLLnwK3Xqc hmm dochodzę do wniosku, że Ichabod i Mroowa w swoich scenkach za bardzo się nie pomylili w przedstawianiu obrazu polskich scenarzystów jak i procesie powstawania scenariusza polskiego filmu

edit: mam nadzieję, że filmiku za szybko nie usuną
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez Trojden » Wt paź 15, 2013 1:29 pm

No, świetny filmik, też uśmiałem się do łez. I patrząc na "Och, Karol 2" trudno nie odnieść wrażenia, że proces powstawania scenariusza wyglądał właśnie tak, jak to przedstawiliście w tym filmiku. ;)

A Akane bardzo ładnie wygląda w tych farbowanych włosach, zresztą na pewno nie tylko w takich. :) W ogóle jest bardzo atrakcyjna jako kobieta.

Ja jak 3 lata temu byłem w kinie na "Och, Karol 2" (wcześniej nie znając jedynki), to uznałem to za całkiem przyjemny odmóżdżacz. Ot, bardzo przyjemnie patrzyło się na Żmudę-Trzebiatowską, Sochę i Glinkę, a gdy zachowywały się infantylnie, to budziły uśmiech politowania. Film głupi, ale to przyjemny rodzaj głupiego filmu. Aktorki w obsadzie nader urodziwe i pewnie gdy kiedyś jeszcze będą puszczać w TV Och Karol 2, to obejrzę, gdy będę chciał się przy czymś odmóżdżyć.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: [Recenzja filmu] Och Karol 2

Postprzez Akane » Pn gru 02, 2013 10:25 pm

Co za zbieg okoliczności, że ten wątek odżył :D Ostatnio oglądałam go chyba z 5 razy pod rząd, wspominając jak świetnie bawiłam się przy cameo, a potem podczas oglądania całości. Ech, brak mi tego. A Mroowa, jak zawsze, pozamiatał! :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron