That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » Pt sty 20, 2012 9:47 pm

No wreszcie coś udało mi się zrobić.... trwało to wieki i niestety widzę parę sporych błędów (oczywiście zauważyłem je dopiero po wrzuceniu na youtube - jak zwykle) ale przynajmniej liczę na to że tym filmikiem wrócę do regularniejszej pracy ;)

Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1 - http://youtu.be/c9-Rlq8HS8E
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez ichabod » Pt sty 20, 2012 10:12 pm

KOLMYYYYYYR!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez migelito » Pt sty 20, 2012 11:50 pm

Świetnie. Kapitalne. Chłonąłem jak gąbka. A potem przewinąłem piosenkę z intra... :D

Śmieję się, fajna robota jak zawsze. Wyreguluj tylko audio, bo szumiało bardziej niż we wcześniejszych filmikach.
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » So sty 21, 2012 1:58 pm

ichabod napisał(a):KOLMYYYYYYR!!!


ICHABOOOOOOOOOD!!!

migelito napisał(a):Świetnie. Kapitalne. Chłonąłem jak gąbka. A potem przewinąłem piosenkę z intra... :D

Śmieję się, fajna robota jak zawsze. Wyreguluj tylko audio, bo szumiało bardziej niż we wcześniejszych filmikach.


No intro robi furorę :D Dzięki stary :) A co do audio to problem polega na tym że nie zabrałem mikrofonu z domu i musiałem na gorszym sprzęcie nagrywać ;]
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez ichabod » So sty 21, 2012 3:09 pm

No, po spontanicznym wybuchu radości powrotem, przejdę do rzeczy ;P

Intro pro, szkoda, że nie jest w jakiejś ostrzejszej aranżacji, bo pasowałoby bardziej do show, ale i tak jest awesome. Powinieneś wynająć migelito jakieś pro studio i muzyków sesyjnych, szkoda marnować potencjał ;P

Cała reszta full profeska, jasne, były tam jakieś wady, ale szczerze mówiąc nie zawracałem na nie uwagi przy oglądaniu. Było momentami naprawdę zabawnie (choćby wypasiona autoironia, pierwsza klasa :P), były celne uwagi odnośnie filmu (który jest cholernie zły i łączę się w bólu, to badziewie przebija Friday 13 V albo Curse of Michael Myers), nawet wybrnąłeś z twarzą z ubergejowskiego klimatu wokół tego filmu. ;)

Krótko mówiąc, czekam na więcej!
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Akane » So sty 21, 2012 5:32 pm

Kolmyr, nareszcie! :D Gnam oglądać!

EDIT:
Uśmiałam się porządnie i mam tylko jedną, jedyną uwagę. Kolmyr, "obejżałeś"?! Taki byk ortograficzny, nieładnie ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » So sty 21, 2012 6:52 pm

Akane napisał(a):Uśmiałam się porządnie i mam tylko jedną, jedyną uwagę. Kolmyr, "obejżałeś"?! Taki byk ortograficzny, nieładnie ;P


Aż się mam ochotę pod ziemię zapaść :shock: Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że napisy wstawiałem na końcu po wielu godzinach zabawy z edycją i widać zmęczenie materiału dało o sobie znać :/
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Energytoran » So sty 21, 2012 7:00 pm

Bedac szczerym, to na poczatku odrobine sie nudzilem sluchajac Twoich wywodow na temat pierwszej czesci i wlasciwie moim zdaniem to najgorszy z Twoich odcinkow. No coz, po dwoch miechach przerwy moglo sie zdarzyc. :cry:
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez migelito » So sty 21, 2012 7:18 pm

No intro robi furorę :D Dzięki stary :)


Polecam się na przyszłość!

ichabod napisał(a):Intro pro, szkoda, że nie jest w jakiejś ostrzejszej aranżacji, bo pasowałoby bardziej do show, ale i tak jest awesome. Powinieneś wynająć migelito jakieś pro studio i muzyków sesyjnych, szkoda marnować potencjał ;P


Nie wykluczam, że powstanie lepsza technicznie wersja utworu z bogatszym, ostrzejszym aranżem. Na razie mam znajomego gitarzystę, zespół być może się znajdzie, także nie kuś, Icha, nie kuś... :P
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Zemsta Frediego - part 1

Postprzez Kolmyr » N sty 22, 2012 3:24 am

Energytoran napisał(a):Bedac szczerym, to na poczatku odrobine sie nudzilem sluchajac Twoich wywodow na temat pierwszej czesci i wlasciwie moim zdaniem to najgorszy z Twoich odcinkow. No coz, po dwoch miechach przerwy moglo sie zdarzyc. :cry:


Spodziewałem się takiej reakcji. Problem w tym że ten film naprawdę mnie wnerwia. To straszne co zrobili z częścią druga i nie mogłem tu nie wspomnieć o części pierwszej. Zdaję sobie sprawę ze ta recka jest w wielu miejscach nieco przegadana i może te moje wywody były tu za długie ale ja po prostu kocham część pierwszą i te moje "monologi" były po prostu wyrazem wkurzenia fana Koszmaru z Ulicy Wiązów. Inaczej bym tego chyba nie zrobił nawet bez tej przerwy bo po prostu takie miałem odczucia co do tego filmu (musiałem się po prostu w określony sposób wygadać i pokazać co mnie tu boli) ale oczywiście rozumem że nie każdemu ta forma odpowiada ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Następna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron