That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Team Fortress 2 i Minecraft

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Team Fortress 2 i Minecraft

Postprzez BartiB97 » Śr sie 17, 2011 4:50 pm

hmmm... sam niedawno kupiłem Minecrafta (w ten weekend była promocja, gift code gratis dla kuzyna), a w tf2 gram od czasu do czasu
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Re: Team Fortress 2 i Minecraft

Postprzez amek » So gru 24, 2011 9:52 am

Minecraft w wersji mini :)
http://www.ludumdare.com/compo/ludum-da ... ew&uid=398
Praca twórcy Minecrafta, która zajęła mu 2 (słownie 2) dni.
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Team Fortress 2 i Minecraft

Postprzez DoubleFace » So gru 24, 2011 5:01 pm

Grafika lepsza niż w oryginale :D . Nie wiem jak wy, ale ten Minecraft coraz to bardziej mnie odpycha, społeczność tej gry po prostu psuje całą zabawę. Za to z chęcią bym obczaił TF. Już raz zaufałem Valve i kupiłem grę na multi, wcale się nie zawiodłem.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Team Fortress 2 i Minecraft

Postprzez Madcap » Śr gru 28, 2011 9:47 pm

TF 2 - miodna gra , IMHO najlepszy FPS jaki aktualnie jest na rynku głównie dzięki oryginalności i humorowi , gadżety jak z filmów szpiegowskich i brak uniwersalnej klasy to praktycznie 9 różnych stylów gry. Do tego należy dodać plus , że gra stale się rozwija i jest za darmo ( jak ci się nie spodoba to odinstalujesz easy as this ! ) Co do Minecrafta to nie pojmuje fenomenu tej gry , niby fajnie jest cośtam pobudować itp. ale mam wrażenie , że 99% gry to kopanie , kopanie , kopanie i kopanie oraz potrójna porcja kopania. Do tego ta cena , która o zgrozo nie odstrasza ludzi , a wręcz przeciwnie...
http://www.madcapeom.blogspot.com/ - Blog roku 2011 wg Koła Gospodyń Wiejskich w Pcimiu Dolnym
Avatar użytkownika
Madcap
 
Posty: 7
Dołączył(a): N lis 27, 2011 9:38 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Team Fortress 2 i Minecraft

Postprzez Katrin » Wt mar 06, 2012 7:58 pm

W „Minecraft'a” nie grałam, ale po obejrzeniu kilku filmików na YT jakoś nie przekonuje mnie pomysł ciągłej eksploracji świata i budowania wymyślnych konstrukcji, domków, a przede wszystkim odrzuca mnie ta grafika pikselowa. Nie dlatego, że jest „brzydka” i wolę obecne osiągnięcia techniki, ale po dłuższym wpatrywaniu się w kwadraty można nabawić się epilepsji i bólu głowy.
Osobiście bardziej podoba mi się „Terraria” na pozór podobna do powyższej gry (tylko, że w 2D), dająca możliwość zdobywania najrozmaitszej broni oraz walki z różnymi stworami, która jest bardziej rozbudowana pod tym względem.

Jednak , jeśli chodzi o mnie, to wolę gry przynajmniej z minimalnym zarysem fabuły lub charakterystycznymi postaciami. Nie jestem jakąś wielką miłośniczką gier z gatunku FPS, ale po zagłębieniu się w strzelaninę „Team Fortress 2” jakoś blednie w moich oczach reszta gier, z uniwersum Halo, GoW, czy CoD.
TF2 kocham za charakter każdej postaci (znaleźć tu swojego ulubieńca można bardzo łatwo) i ten niepowtarzalny klimat rozgrywki. Jakoś nie sposób się oderwać, nawet grając po raz n-ty na tej samej mapie. :)
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron