That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Kolmyr » Cz paź 20, 2011 8:02 pm

Był już niedźwiedź , były mrówki czas więc nadszedł na nowe zwierzątko a konkretnie na stonogę ;]

Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga : http://www.youtube.com/watch?v=J6KGIBnITEs
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez speiderman » Cz paź 20, 2011 8:20 pm

No i fajnie, dowiedziałem się w końcu o co tyle było szumu (na obejrzenie ochoty specjalnie nie miałem). Póki co sam pomysł zawsze wydawał mi się mocno obrzydliwy i chyba dlatego o tym filmie było głośno (a w drugiej części ma był połączone... 20 osób). Do zarzucenia miałbym tylko trochę za ciche fragmenty filmu, a i końcówka może trochę przegadana (bez urazy), ale coraz lepiej się Ciebie słucha :).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez ichabod » Cz paź 20, 2011 8:23 pm

Widze, że odzież w paski pojawiająca się znikąd to jakaś plaga ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Kolmyr » Cz paź 20, 2011 9:05 pm

speiderman napisał(a):Do zarzucenia miałbym tylko trochę za ciche fragmenty filmu, a i końcówka może trochę przegadana (bez urazy), ale coraz lepiej się Ciebie słucha :).


Ja się nie obrażam każda konstruktywna krytyka jest z mojego punktu widzenia cenna. Co do tych cichszych fragmentów to musiałem chyba coś przez pomyłkę przy montażu zrąbać :/

ichabod napisał(a):Widze, że odzież w paski pojawiająca się znikąd to jakaś plaga ;)


Taki dobór filmów ;)
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Gaido » Pt paź 21, 2011 8:14 am

Nie oglądne recenzji póki nie zobaczę filmu, bo to jedna z tych pozycji którą bardzo chcę zobaczyć, ale jakoś nigdy nie było okazji :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Akane » Pt paź 21, 2011 3:16 pm

Wreszcie obejrzałam :D Garść przemyśleń:

1. Jesteś już chyba totalnie wyluzowany, gdy nagrywasz swoje recenzje :) Rozwijasz się w tempie zawrotnym
2. Motyw Człowieka Miski wywołał u mnie dziki napad śmiechu - to było piękne :D
3. Cameo ichaboda - rewelacyjne
4. Filmu nie tknę długim kijem, więc dzięki za ostrzeżenie ;)
5. Jakoś mi mało Ciebie na ekranie :P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Kajanka » Pt paź 21, 2011 6:35 pm

Świetna recenzja :D Co do tytułu - myślę, że "stonoga" to po prostu bardziej chwytliwa nazwa. Gdyby film nosił tytuł Ludzki par...cośtam (parecznik? nie pamiętam :P) to nie wiem czy ktoś by skojarzył. Mimo to cameo Ichaboda było super ;] A Człowiek-Miska... brak mi słów XDDD

EDIT: Z tym Człowiekiem-Miską to pewnie było tak - Kolmyr i Miska jechali autem przez las, ale nagle przejechali niedźwiedzia, walnęli w drzewo, stracili zasięg w telefonach komórkowych, skończyła im się benzyna, padła bateria w GPSie, tak więc zgubili się, nagle zapadła noc, znikąd pojawiła się burza, tak więc prędzej czy później musieli skończyć u szalonego naukowca.

EDIT2: Kocham ten komentarz na YouTubie:
Coooo?!

Człowiek wiadro został tylko na zastępstwo? Masz mi tu obiecać, że następnym razem jak złapie ciebie i Człowieka wiadro szalony naukowiec, masz mu pomóc!
Sashinah 22 godz. temu
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez Emperor_Gustaf » So paź 22, 2011 11:41 am

hehe, to było naprawdę świetne! :) tylko ten krzyk na samym końcu jakiś taki... hm... oszczędny i mało przekonujący, domyślam się, że nie chciałeś wydzierać się w niebogłosy na chacie ;) ale tak czy siak, super :)
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez AMazON » Pn paź 24, 2011 7:17 pm

Świetną minę zrobiłeś kiedy ichabod się na ciebie gapił :lol:
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: Świat Koszmarów Kolmyra - Ludzka Stonoga

Postprzez DoubleFace » Pn paź 24, 2011 7:40 pm

Naprawdę udana recenzja. Pełno luzu, humor przedni no i więcej pointless cameo. Końcówka zapowiada się interesująco. Nie mogę się doczekać kolejnego koszmaru. Może teraz jak już masz swój theme song, zmotasz może jakąś czołówkę?

Przejrzałem sobie jeszcze komentarze na YouTube. Za to jedno małe wspomnienie w recenzji atakują Cię teraz fanboje My Little Pony. Biedny Kolmyr, wyślij na nich Człowieka Wiadro!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Następna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron