That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Help _^_

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Czy Akane powinna mieć swój dział na forum w sekcji "Nasi recenzenci"?

Ankieta wygasła Wt paź 25, 2011 8:31 pm

Nie
4
15%
Tak
21
78%
Wisi mi to
2
7%
 
Liczba głosów : 27

Help _^_

Postprzez Akane » Wt paź 18, 2011 8:31 pm

Czas temu założyłam się z Kolmyrem, że do 100 Widzów nie dociągnę i stwierdziłam nawet, że jak ta granica zostanie przekroczona, to ulegnę namowom naszej piątki (może czwórki, nie pamiętam czy Whisk też mnie w tym temacie molestował) i założę sobie dział na forum. Dziś setka się pojawiła, a ja mam dylemat - zakład zakładem, ale cały czas odczuwam silne opory i fukam, bo promowanie samej siebie na tym forum wywołuje u mnie silny protest. Zwyczajnie czuję się z tym głupio, bo tak trochę to ni w pięć, ni w jedenaście. Niech zdecyduje zatem ogół w ankiecie - jest anionimowa, głosujcie wedle uznania przez najbliższy tydzień. Jeśli uznacie, że nie ma powodu, bym zakładała własny dział, to ja Wam będę nawet wdzięczna, zatem bez krępacji :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Help _^_

Postprzez Kolmyr » Wt paź 18, 2011 8:34 pm

Muahaha A nie mówiłem ! Setny sub przekroczony także nie ma się co migać :D Panowie i Panie głosujemy na tak !!!!!
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Help _^_

Postprzez Emperor_Gustaf » Wt paź 18, 2011 8:35 pm

wynik ankiety jest chyba łatwy do przewidzenia ;)
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Help _^_

Postprzez MistrzSeller » Wt paź 18, 2011 8:36 pm

Oczywiście, że tak. Zasługujesz na to. Naprawdę.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Help _^_

Postprzez Akane » Wt paź 18, 2011 8:37 pm

Nie no, ale serio - z jakiej paki? Niech mi to ktoś jakoś z sensem wytłumaczy. Piątka wygrała w konkursie, robi za nasze ukochane gwiazdy i mnie duma rozpiera, że udało się ten zespół tak fajnie skompletować. Ja jednak jestem poza ową piątką, poza tym jak to by wyglądało? "Uuuu, adminka to sobie dział pierdyknęła" - a fuuu! :/
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Help _^_

Postprzez Yonish » Wt paź 18, 2011 8:41 pm

Ja też niby jestem poza wygraniową piątką, no i? Co z tego że admin, skoro recenzent? Jeżeli jego recenzje są dobre, zasługuje na osobny dział, proste.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Help _^_

Postprzez Kolmyr » Wt paź 18, 2011 8:43 pm

Akane napisał(a):Ja jednak jestem poza ową piątką, poza tym jak to by wyglądało? "Uuuu, adminka to sobie dział pierdyknęła" - a fuuu! :/


Hmmm w sumie racja jednak nie...

ZARAZ ZARAZ !!! Co za bzdura! To żaden argument :D Masz świetne recenzje i zasługujesz na swój dział !!! Głosujemy na Tak !!!!!
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Help _^_

Postprzez Kajanka » Wt paź 18, 2011 8:45 pm

Jeżeli jesteś recenzentką tgwtg.pl, a jesteś, to odpowiedź jest prosta ;]
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Help _^_

Postprzez Akane » Wt paź 18, 2011 8:46 pm

Yonish napisał(a):Ja też niby jestem poza wygraniową piątką, no i? Co z tego że admin, skoro recenzent? Jeżeli jego recenzje są dobre, zasługuje na osobny dział, proste.

Idąc tym torem, powinniśmy mieć działy poświęcone kilkunastu osobom minimum, bo rozmaici recenzenci działający na YT są o niebo lepsi ode mnie. A ja mam takie małe marzenie, żeby skupiać u nas jednak tych wybranych - niby od przybytku głowa nie boli, ale z drugiej strony co za dużo to niezdrowo ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Help _^_

Postprzez MistrzSeller » Wt paź 18, 2011 8:47 pm

Bo masz wielki talent. I Yonish ma racje. Jakby ktoś z forum robiąc swoje recenzji okazałby się kimś z wielkim potencjałem pewnie dalibyście mu osobny dział. Ty zdecydowanie na niego zasługujesz.

Jakoś nie znalazłem żadnego Youtubowego polskiego recenzenta spoza tej piątki +Akane, który by miał taki talent.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Następna strona

Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron