That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez Kolmyr » Pt paź 07, 2011 12:37 pm

No i zrobiłem następną obskurną produkcję wyszło tak sobie ale wrzuciłem na youtube tak czy inaczej ;]

Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu - http://www.youtube.com/watch?v=dgrhBYCr69U

Masakryczny jest ten film ;] Pewno jestem trochę nienormalny skoro aż tak go lubię ale cóż poradzić xD
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez ichabod » Pt paź 07, 2011 12:55 pm

Obejrzałem od razu. Wyszło świetnie, ba, nawet zainspirował mnie ten film, odezwę się niedługo na priv :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez R4Zi3L » Pt paź 07, 2011 4:58 pm

Super film i dobre video. Thumb Up.
Obrazek
Silent Hill is in me...
Avatar użytkownika
R4Zi3L
 
Posty: 22
Dołączył(a): N lip 31, 2011 8:25 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez MrSniffles69 » Pt paź 07, 2011 9:28 pm

Zapamiętać ... nie oglądać recenzji horrorów w trakcie jedzenia :shock: Samo top 10 dobre, a sceny z "Martwicy" po prostu ... muszę obejrzeć ten film xD
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez Gaido » Cz paź 13, 2011 8:18 am

Rozkręcasz się!

Zobaczcie pierwszy filmik Kolmyra, a zobaczcie ten. Jesteś co raz lepszy!

Jednak chciałem nakapować na Mroowę, który bezczelnie zerżnął od Ciebie pomysł na listę od iluś tam do iluś tam! Jak można takie plagiaty robić! Zrób mu coś!

No i masz super białą ścianę, ale teraz pro są żółte. Ale nie zielone. jakoś zauważyłem, że jak ktoś ma zielone tło to zaraz je wywala i wstawia na nie jakieś palemki, kosmosy, czy inne wulkany. Nie mam pojęcia czemu.

Jednak wracając do meritum. Podobało mi się. Odnoszę, że dla Ciebie ta cała zabawa z recenzowaniem i filmowaniem to jeden spory dżołk, podchodzisz do tego na luzie, przez to ogląda się Ciebie z wciąż uśmiechniętą japą i myśli się, "ciekawe z czym zaraz wyleci?" :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez Kolmyr » Cz paź 13, 2011 6:35 pm

Gaido napisał(a):Zobaczcie pierwszy filmik Kolmyra, a zobaczcie ten. Jesteś co raz lepszy!


Może lepiej jednak nie patrzcie xD Jak ja to oglądam to tragedia straszna ;] No ale z tych nowych tez jestem raczej średnio zadowolony, głównie przez kiepskawy sprzęt na jakim robię filmiki oraz, co za tym idzie, przez ich słabą jakość. Co do mojego podejścia do recenzowania to faktycznie podchodzę do tego raczej na luzie mam fajne hobby, które sprawia mi dużo frajdy. A jak jeszcze kilku osobom się podoba to tym bardziej cieszę się ze się w to bawię. :D
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez MrSniffles69 » Wt lis 01, 2011 2:55 am

Jestem świeżo po obejrzeniu Martwicy mózgu i jestem mile zaskoczony. Po tej recenzji wnioskowałem bowiem, że film ten będzie dla mnie nie do obejrzenia, a jednak, cały film i ani razu nie brało mi się na wymioty, co u mnie raczej dziwne przy widoku tylu flaków :lol: Samo "Top 10" widziałem w dniu wydania, ale wolałem nie oceniać książki po okładce czy coś, a przeżyć to na własnej skórze. Scena z księdzem i jego potyczka z zombie majstersztyk, nie wiedziałem też, że aż tyle złego może wyrządzić kosiarka :lol: Sam wygląd matki głównego bohatera pod koniec filmu mnie rozwalił na łopatki. Film godny polecenia!

(Napisałbym zapewne coś więcej, ale jest trzecia i nie myślę :D )
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez Kajanka » N lis 27, 2011 2:04 pm

Przekonałeś mnie. Obejrzę ten film, żeby tylko usłyszeć "I Kick Ass For The Lord!" : D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Top 10 powodów dla których kocham Martwicę Mózgu

Postprzez Gracjan » Wt kwi 24, 2012 7:44 pm

Ok teraz przyszła kolej na Kolmyra. Muszę przyznać, że jest to twój pierwszy film jaki widziałem (nie licząc oczywiście twojej współpracy z ichabodem) i jestem pozytywnie zaskoczony mimo, że twoja opinia wyraźnie wskazywała na to, że nie są to, że tak powiem wyżyny twoich możliwości (oczywiście ufam tutaj twojej opinii nie wiem na ile była prawdziwa, przekonam się pewnie z czasem).

Anyway włączyłem tą topkę z nieukrywanym zaciekawieniem. Generalnie jestem fanem horroru i jest to mój ulubiony gatunek filmów, a Martwice Mózgu zaliczam do niedoścignionego wzoru komedii gore (czy też ogólnie horrorów-komedii jako takich). Niestety specyfika tego filmu powodowała to, że nie miałem możliwości porozmawiać z ludźmi na jego temat (mimo moich usilnych prób) i nigdy tak naprawdę nie miałem okazji poznać zdania innych ludzi, którym film ten się podobał. Ciekawiło mnie niezmiernie na ile twoje zdanie będzie zgodne z moim i czy są jakieś aspekty za które ty kochasz ten film a na jakie ja osobiście nie zwróciłem uwagi.

Teraz tak, jeżeli chodzi o samą topkę to w większości aspektów się zgadzamy, wprawdzie ja bym postać Lionela wrzucił jako oddzielny akapit i miejsce gdzieś w okolicach pierwszej 5, ale z resztą się w sumie zgadzam. Ksiądz i mama zombie to jak dla mnie must be jeżeli chodzi o podium (z tym, że kapłan miałby u mnie zapewne 1 miejsce). Osobiście żałuje, że nasz uroczy kaznodzieja nie dał nam więcej popisu swoich możliwości w sztukach walki, a scena jego pojedynku z zombiakami należy do jednej z najlepszych i najbardziej pamiętnych scen w historii filmu (przynajmniej dla mnie) i osobiście stawiam ją wyżej od sceny z kosiarką chociażby. Ogólnie jednak z całą twoją listą się zgadzam w niemal 100% i dochodzę do wniosku, że kocham ten film w sumie za to samo. Teraz aspekt techniczny i ogólne wrażenia. Potrafisz naprawdę świetnie mówić i to jest najważniejsze. Zachęcasz odbiorcę do oglądania twoich recenzji, mało tego potrafisz zwrócić uwagę na takie rzeczy i stworzyć taką recenzje (tudzież liste) która zachęci widza do zapoznania się z danym tytułem. To na co jeszcze chcę zwrócić uwagę to to że jesteś bardzo rzeczowy i to dobrze, ale brakowało mi tutaj jednej rzeczy. Mianowicie chodzi mi o to, że trochę za mało jest tutaj scen typowo humorystycznych w twoim wykonaniu. Znaczy ja wiem, że najważniejszą rzeczą jest przecież przekazanie widzowi należytych informacji i zachęcenie go do obejrzenia vida, jednak mi brakowało trochę takich humorystycznych wstawek. Ogólnie jednak ten vid stał na naprawdę wysokim poziomie, wszystko było rzeczowe a jednocześnie zachęciło mnie do ponownego obejrzenia filmu i za to należy się olbrzymi plus. Generalnie wywołałeś na mnie bardzo pozytywne wrażenie i z olbrzymią ochotą obejrzę następne twoje vidy, tym bardziej że mówisz o gatunku filmowym który bardzo lubię. Dziękuje, za zapewnienie mi takiej fajnej (choć krótkiej) dawki rozrywki.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy


Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron