That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ogólnie o Lindsay

Opinie o kobiecym wcieleniu Nostalgia Critica, Lindsay

Nostalgia Chick

Postprzez Michał » Śr gru 15, 2010 9:49 am

Zauważyłem, że dziewczyna zajmuje drugie miejsce za Linkarą w sondzie na stronie. I żem zdębiał :D Obejrzałem parę jej recenzji i nie porwała mnie specjalnie. Fakt, miło się patrzy, ale słucha już gorzej. Może coś mi umknęło? Zatem prośba do tych, co zagłosowali na Chick, napiszcie które recki są the best i za co ją lubicie, chętnie nadrobię zaległości :]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Nostalgia Chick

Postprzez DoubleFace » Śr gru 22, 2010 8:39 am

Obejrzałem recenzję Transformers the Movie 1986, reakcja:

Obrazek

Ale to głupie było. Tak "pojechać" po jednym z moich ulubionych filmów. Tzn nie pojechała dosłownie, ale styl tej recenzji po prostu mi nie odpowiadał.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Nostalgia Chick

Postprzez Akane » Śr gru 22, 2010 8:47 am

Też nie jestem fanką żeńskiego odpowiednika NC, niestety. Gdy pierwszy raz usłyszałam o Nostalgia Chick pomyślałam "Wow, super!", ale entuzjazm szybko zdechł. Nie trafia do mnie, jej recenzje mi się dłużą, a żarty czy przytyki mają jednak sporo niższy poziom niż Critica. Możliwe, że mam po prostu spaczony gust, taka ewentualność oczywiście też istnieje ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nostalgia Chick

Postprzez Ciastek » Cz gru 23, 2010 10:34 am

Michał napisał(a):Zauważyłem, że dziewczyna zajmuje drugie miejsce za Linkarą w sondzie na stronie. I żem zdębiał :D

Witaj w klubie. Nie czaję tego wyniku. Żadnej (serio) żadnej recenzji Chick nie dałem rady obejrzeć w całości, a podejść parę było. W tym jedno dziś, po rzuceniu okiem na ten wątek. Odpaliłem review "Człowieka w żelaznej masce". Horror. Nie odmawiam Lindsay urody ani uroku, ale jej aktorstwo jest mocno drewniane, przynajmniej w jej własnych produkcjach :/ A jak się ogląda drewniane występy wiemy aż za dobrze ("I DID NOT HIT HER, IT`S NOT TRUE, IT`s BULLSHIT!" and so on). Żarty, nieliczne, są mało śmieszne.
Chick zachwyciła mnie wyłącznie w "Kickassii", w której pokazała się z najlepszej strony, a jej parodia Sary P. była znakomita. Wniosek nasuwa się jeden. Jeśli dostanie scenariusz napisany przez kogoś innego, wypada cool. Jeśli robi coś sama, wypada na tróję z minusem. Może się jeszcze dziewczyna rozkręci, ale według mnie na pl-kowe napisy zasługują w tym momencie bardziej inni recenzenci spod znaku TGWTG.com.
I też czekam na argumenty zwolenników Chickowej, bo ktoś do licha przecież te głosy na nią oddawał 8-) WHY PEOPLE? WHY?! WHY?!
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nostalgia Chick

Postprzez Shad0546 » Pt gru 24, 2010 1:12 pm

@up
Odpowiedź jest tylko jedna ;)
http://eviljwinter.files.wordpress.com/ ... /boobs.jpg
Pozdrawiam Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Nostalgia Chick

Postprzez Akane » Pt gru 24, 2010 1:15 pm

Paaaaaac....
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nostalgia Chick

Postprzez Kajanka » Pn sty 24, 2011 7:21 pm

Odpowiedź jest tylko jedna ;)
http://eviljwinter.files.wordpress.com/ ... /boobs.jpg
Właśnie mam wrażenie, że Chick została "stworzona" po to, by faceci też mieli na co popatrzeć. :P

Obejrzałam jej recenzję Pocahontas i... cóż, recenzja Pocahontac mogłaby być naprawdę lepsza.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez ichabod » N mar 27, 2011 6:15 pm

Ostatnie recenzje są bardzo ok, szczególnie dwuczęściowy film o okropnych filmach Emmericha, bardzo ładnie wypunktowała ich debilizm ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nostalgia Chick

Postprzez WujekFu » N mar 27, 2011 11:49 pm

Kajanka napisał(a):
Odpowiedź jest tylko jedna ;)
http://eviljwinter.files.wordpress.com/ ... /boobs.jpg
Właśnie mam wrażenie, że Chick została "stworzona" po to, by faceci też mieli na co popatrzeć. :P

Obejrzałam jej recenzję Pocahontas i... cóż, recenzja Pocahontac mogłaby być naprawdę lepsza.


Dokładnie coś w tym jest. Zwłaszcza że ze wszystkich 3 lasek w finale konkursu miała największe bąbelki. :mrgreen:
Avatar użytkownika
WujekFu
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 4:47 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Kaczor » Pn mar 28, 2011 6:03 pm

Cóż, dla części to tylko "Nostalgia Critic z cyckami" ale ja ją lubię ;) Sporo kobiet, szczególenie lubiących Disneya za to za nią nie przepada ;) Przypadły mi do gustu np jej recki filmów Baya, Anastazji albo kiczowatych filmów z lat 80. typu "Babysitters Club". Tak naprawdę skrzydła rozwija jak się spotyka z Dougiem np. ich genialna "randka" (Thanks for the Feedback/Episode 01: Date with Doug) albo jego gościnny występ jako Rasputin. Nie zapominajmy też o jej BFF Nelli :D

PS. Zacząłem tłumaczenie jej recenzji "Labiryntu" jakby co to zaklepane.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Chick

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron