That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ichabod Q&A

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Ichabod Q&A

Postprzez Gaido » Cz sie 04, 2011 8:28 am

Myślę, że taki temat też się przyda. Jak już będzie te 6 miliardów fanów to ktoś napewno będzie chciał się spytać o praktyki żywieniowe, częstotliwość prania skarpetek i takie tam :p

Mam pytanko: Co właściwie oznacza Twój nick? Nie mogę dojść do jego etymologii :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez Kaczor » Cz sie 04, 2011 10:36 am

I jak go wymawiać? Po polsku, angielsku, niemiecku (Ich a Bod)? ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » Cz sie 04, 2011 11:05 am

Obejrzyjcie sobie Sleepy Hollow Tima Burtona ;) Tyle genezy, wymowę tez tam można znaleźć i choć cieżko mi to napisać fonetycznie, to podpowiem ze to z angielskiego i 'ch' wymawia sie jak 'k' ;)

W ogóle wow, podoba mi sie ten temat :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez Gaido » Cz sie 04, 2011 11:07 am

Ikabod? Kurczę, oglądałem "Jeźdźca bez Głowy", ale nie mogę sobie przypomnieć Iczoboda. Przy okazji muszę sobie odświeżyć pamięć :-}
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » Cz sie 04, 2011 11:23 am

Główny bohater nazywa się Ichabod Crane :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez MisterWhisk » Cz sie 04, 2011 10:49 pm

To skąd się wziął w takim razie "lstelmach89"?
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez amek » Cz sie 04, 2011 10:57 pm

i-stelmach-89
rozbijmy to
i - pierwsza litera imienia
stelmach - nazwisko
89 - rocznik :)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » Cz sie 04, 2011 11:10 pm

Wszystko się zgadza, tyle, że l to L a nie I :) Taki nick jest na youtube, bo w usługach google korzystam z tego samego loginu, a najpierw założyłem maila lstelmach89@gmail.com ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ichabod Q&A

Postprzez DoubleFace » Pn sie 29, 2011 5:52 pm

Ulubione wcielenie Doktora i jego kompan?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ichabod Q&A

Postprzez ichabod » Pn sie 29, 2011 6:07 pm

Ciężko powiedzieć, zacząłem oglądać od 9. Doktora, więc mam do niego ogromny sentyment, poza tym mój ulubiony odcinek ever jest właśnie z udziałem tego Doktora (The Empty Child / The Doctor Dances), potem bardzo polubiłem 10., a obecnie uwielbiam 11. i chyba właśnie Matta Smith bym określił moim ulubionym Doktorem. Fajnie wygląda, jest taki uroczo entuzjastyczny i wiarygodnie poważny kiedy trzeba, no i jego Doktor jest takim fajnym dziwakiem, nie tak bardzo 'ludzkim' jak Doktor Tennanta choćby. Nie liczę tutaj pierwszych siedmiu Doktorów, bo imo za mało jeszcze odcinków obejrzałem, choć Sylvester McCoy (7.) i Tom Baker (4.) dają radę.

Co do towarzyszy, to przede wszystkim John 'eat your pussy' Barrowman jako Jack Harkness. Rory też jest przesympatyczny, moja sympatia do niego wzrosła o połowę po ostatnim odcinku ;) Z regularnych towarzyszy to Amy, która jest zwyczajnie przeurocza i ma genialny akcent albo Martha, która ładnie łączyła bycie tłem dla Doktora (nie ma co się oszukiwać, to jest zadanie towarzyszy, jak za bardzo wyłażą na pierwszy plan to robi się cyrk jak z Rose) z dawaniem rady w boju
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron