That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gry komputerowe/konsolowe

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Gracie w coś?

Postprzez Olagfigh » So sie 27, 2011 8:28 am

A my w podstawówce w Jazz Jackrabbit 2 :D
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Boniek » So sie 27, 2011 6:19 pm

Olagfigh napisał(a):A my w podstawówce w Jazz Jackrabbit 2 :D


High Five :mrgreen:

Pamiętam, jak z młodszym bratem katowaliśmy go w coopa za młodu ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Gracie w coś?

Postprzez Nemo » N sie 28, 2011 12:56 am

W Jazz Jackrabbit 2 też grałem dziecięciem będąc :D całą przeszedłem, włącznie z dodatkiem :D. Głównie grałem single, tym drugim, czerwonym królikiem, ale zdarzało mi się Coopić z kuzynem lub rodzicielką. Świetna ta gra była, pamiętam że szybko odkryłem że strzela się znacznie szybciej naciskając błyskawicznie klawisz, niż w kółko go trzymając. :D
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Ktosza » N sie 28, 2011 1:00 am

Boniek napisał(a):
Olagfigh napisał(a):A my w podstawówce w Jazz Jackrabbit 2 :D


High Five :mrgreen:

Pamiętam, jak z młodszym bratem katowaliśmy go w coopa za młodu ;)

Też w to grałam z młodszym bratem :D
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez amek » N sie 28, 2011 7:16 am

A ja w to teraz popykuję ;D
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez yahoo » N sie 28, 2011 8:34 am

Grało się w Jazza po lanie w podstawówce, aż chyba z powrotem sobie w to pogram :P
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez speiderman » N sie 28, 2011 11:59 am

A ja się kiedyś wkurzyłem na tą grę. Spodobała mi się u kuzyna, więc potem kupiłem sobie wersję świąteczną. Grało się fajnie, ale po przejściu pierwszego bossa pojawiała się lista do wpisania... i koniec. Nie wiem, trzeba było chyba wpisać jakieś hasło, ale nie wiedziałem gdzie. Gra po kilku próbach poszła w zapomnienie, ale nadal ją gdzieś mam.

A wiecie, że tą grę tworzył Cliff Bleszinski, który teraz słynie z Gears of War :P ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gracie w coś?

Postprzez Szczypi0r » N sie 28, 2011 1:20 pm

speiderman napisał(a):
A wiecie, że tą grę tworzył Cliff Bleszinski, który teraz słynie z Gears of War :P ?


Całe studio Epic games ją stworzyło.
NANANANA SZCZYPI0R
Avatar użytkownika
Szczypi0r
 
Posty: 91
Dołączył(a): N maja 15, 2011 7:12 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Gracie w coś?

Postprzez DoubleFace » So wrz 03, 2011 7:43 pm

Ostatnio zacząłem przerabiać serię, którą z jakiegoś powodu ominąłem - Silent Hill. Pierwsza część była spoko. Alternatywna rzeczywistość potrafi przerazić, fabuła jest dosyć rozbudowana. Spodobało mi się coś, czego mi brakuje w Residentach, uzywania ostrych narzędzi w charakterze broni. Ile amunicji mogłem zaoszczędzić traktując stwory kilofem. No i 4 zakończenia zależne od naszych działań podczas gry. Ale wielkie wrażenie wywarła na mnie odsłona na PSP pod tytułem Shattered Memories. Gra rozpoczyna się psychotestem, na podstawie którego gra specjalnie dla nas wykreuje koszmarny, aleternatywny świat. Dobra, może nie będą po nim biegać podobizny gościa z czołówki Miliard w rozumie (mój strach z dzieciństwa), ale takie indywidualne wybory mają wpływ na naszą rozgrywkę. Grafika stoi na wysokim poziomie, tak samo z resztą poziom trudności. Chyba bez solucji się nie obejdzie.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Gracie w coś?

Postprzez Puty » So wrz 03, 2011 7:48 pm

Co Ty, ziomek, w SM jest tylko jedna droga, zgubić można się jedynie w "berku" z potworami. Jeśli masz czas to zapraszam do mojej recenzji tej odsłony na największej polskiej stronie o SH.
http://www.espritdesign.pl/psxzone/sile ... cenzja.htm
Jest tam też moja recka SH: Homecoming.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron