That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Gry komputerowe/konsolowe

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Gry komputerowe/konsolowe

Postprzez Michał » Śr lis 03, 2010 9:10 pm

Pytanie retoryczne, bo wiem, że parę osób ostro zasuwa po sieci. W co konkretnie gracie? Może dałoby się umówić na jakieś wspólne granie?
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez axinkiewicz » Śr lis 03, 2010 9:38 pm

Oj dużo tego.
Gry logiczne - braid, misadventures of P.B. Winterbottom, portal, tetris (lol)
platformowe - to samo co powyzej poza braidem, poza tym trine, Assassin's Creed i fan mario
strzelaniny - Left 4 dead, Team Fortress 2 (moja ulubiona gra), Bioshock (jedynka)
muzyczne - guitar hero, rock band (wii, gitara i mikrofon)
przygodowe - monkey island, Sam & Max, puzzle agent
RPG i strategii nie lubię, poza Wormsami ;)
Mam zamiar kupić "Bloody Good Time" i "Shank"
PS: Jeśli ktoś również kocha portala, to mam cały spis (swojego autorstwa) najlepszych dodatkowych map i modów, razem z opisami i linkami do ściągnięcia. Jeśli jest ktoś zainteresowany, pisać na PW ;).
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Gracie w coś?

Postprzez Kajanka » Śr lis 03, 2010 9:54 pm

Mogę policzyć na palcach jednej ręki gry, w które grałam w ciągu swojego życia - całą podstawówkę grałam w Mario, Duke Nukem <3 i Wolfenstein (i troszeczkę w Wormsy i GTA) oraz przeszłam Najdłuższą Podróż i Harrego Pottera 1. Z gimnazjum pamiętam chyba tylko Chrono Triggera (a może AŻ, to była genialna gra). Aha, jeszcze Pokemon Yellow! Z czasów licealnych i policealnych - Dreamfall (beznadziejna kontynuacja Najdłuższej Podróży i totalna porażka, ale sama fabuła nadal fajna) i Alicja w Krainie Czarów (Alicja to strasznie stara gra, ale grałam w nią w wakacje w całkowicie pustym domu, w nocy i przeżyłam niezapomniane chwile grozy). Po drodze zdarzały się jakieś Tetriso-Kulko podobne, czy Nitendowe gry (Sonic chociażby), a także eRPeGi na koleżanki kompie. Ale na samiuuutkim początku było Atari 2600, niedawno wspominałam oglądając http://www.youtube.com/watch?v=jOMfnJFQb-U XD
Obiecuję sobie od pewnego czasu zagrać w jakiś porządny horror.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Gracie w coś?

Postprzez axinkiewicz » Śr lis 03, 2010 10:13 pm

Kajanka napisał(a):przeszłam [...] Harrego Pottera 1.

Stara dobra gra, tylko posiada czasem straszne błędy i irytuje momentami jak cholera. Ale za to ją kocham ;)
Kajanka napisał(a):Aha, jeszcze Pokemon Yellow!

Poemon Red! Gameboy color. Kurde, musze sobie to przypomnieć w najbliższym czasie :3
Kajanka napisał(a):Alicja w Krainie Czarów (Alicja to strasznie stara gra, ale grałam w nią w wakacje w całkowicie pustym domu, w nocy i przeżyłam niezapomniane chwile grozy)

Masz na myśli "American Mc.Gee's Alice"? Wszyscy mi mówią że jest świetna, jednak za bardzo trzęsę portami aby w to zagrać :P
Kajanka napisał(a):Obiecuję sobie od pewnego czasu zagrać w jakiś porządny horror.

Zagraj sobie w F.E.A.R.a, albo w Silent Hilla. Z tego co słyszałem, są cholernie straszne. Sam mogę polecić Resident Evil, ale może nie dlatego, że jest straszny, ale po prostu poje%#^&. Nie skończyłem go, bo tyle tam jest tych kreatur i... rzeczy (nie wiem jak to określić), że postanowiłem nie rozwalać sobie psychiki i sobie odpuścić.
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Gracie w coś?

Postprzez Nemo » Śr lis 03, 2010 11:16 pm

Obrazek
A poza tym, ostatnio gram w Valkyria Chronicles 2 na PSP. Miodziooo...gier które lubię jest naprawdę sporo, seria Ace Attorney, Alpha Protocol, Baldur's Gate i cała rodzina Infinity, Warcrafty i inne Starcrafty, Dawn of War, COMMAND AND CONQUER. Tona gier made in Japan. Street Fightery, Dead or Alive i inne bijatyki. Commandosi, Desperados, Robin Hood...kurde, chaotyczny ten post trochę. Ogólnie, RTSy\turówki i RPGi, oraz tona japońskiego cudu gatunków różniastych.
O. I Dwarf Fortress. Dwarf Fortress jest awedwarfsome. W FPSy i TPP grywam zdecydowanie mniej, aczkolwiek dobrą grą tego typu też nie pogardzę.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Srat » Cz lis 04, 2010 9:06 am

Ostatnio gram głównie w L4D2 i TF2. Powtarzam sobie również wszystkie Half Life, bo znalazłem pierwszego z dodatkami. Pamiętam jak grało się w to i srało po gaciach jak wyskoczył zombiak. Czasami również włączę Battlefielda : BC2, żeby pograć przez multi, ale to raz na miesiąc.

EDIT : Nemo - czy ty czasem nie siedzisz na forum Gamer9? (musiałem się zapytać, wybaczcie :3)
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez Akane » Cz lis 04, 2010 11:52 am

W ostatnim czasie wyłącznie "StarCraft 2" (z przerwami na "Civilization 5").
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez speiderman » Cz lis 04, 2010 12:06 pm

Niezgdyś byłem zapalonym fanerm Nintendo (posiadam N64, Gamecuba i pierwszą wersję DS'a), dziś marzy mi się X360. W temacie gier jestem na bieżąco, choć ostatnio gram mało, bo na moim starym PC rzadko co mi pójdzie. Ostatnio przede wszystkim nadrabiam zaległości w niedokończonych grach na SNES'a i Gameboya.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gracie w coś?

Postprzez BTM » Cz lis 04, 2010 1:20 pm

speiderman napisał(a):(...) posiadam N64 (...)
Też sobie kupiłem, ostatnio, żeby pograć w Mario. Się na mnie Akane jak na głupiego patrzyła :P
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Gracie w coś?

Postprzez speiderman » Cz lis 04, 2010 2:18 pm

BTM napisał(a):
speiderman napisał(a):(...) posiadam N64 (...)
Też sobie kupiłem, ostatnio, żeby pograć w Mario. Się na mnie Akane jak na głupiego patrzyła :P

Nie no, tą grę trzeba znać, bo się nigdy nie zestarzeje :) . Jest lepsza niż Super Mario Sunshine na GC, choć dwie części Galaxy na Wii są ponoć rewelacyjne.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron