That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pytania techniczne

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Pytania techniczne

Postprzez Kaczor » So lip 02, 2011 3:12 pm

Kurczę nie mogę dojść jak to robicie że napisy są tak dobrze dopasowane i nie znikają po sekundzie. Zabrałem się na próbę za tłumaczenie "Labiryntu" Nostalgia Chick ale efekt końcowy wciąż niezadowalający :/ Ile tekstu mniej więcej wpisujecie w jedną linię?
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Pytania techniczne

Postprzez Akane » So lip 02, 2011 3:33 pm

To raczej nie kwestia ilości tekstu (wiadomo, są zdania dłuższe i krótsze - nie ma reguły), ale "domykania" napisów. Nie wiem w jakim programie pracujesz nad "Labiryntem", ale my korzystamy z SubEdit Playera. Żeby zdanie nam nie znikało zbyt szybko, zamykamy je kombinacją ALT+Insert.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Pytania techniczne

Postprzez Kaczor » So lip 02, 2011 3:44 pm

Dzięki. Właśnie tego programu używam :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Pytania techniczne

Postprzez rav815 » Pn cze 18, 2012 5:05 pm

Dlaczego po każdej odpowiedzi TGWTG na komentarz na youtubie wyskakuje zwykłym użytkownikom powiadomienie o tym? Robi to niepotrzebny spam w subskrypcji, a do tego często myślę, że wrzuciliście nowy odcinek. Możecie to zmienić?
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Pytania techniczne

Postprzez speiderman » Pn cze 18, 2012 5:18 pm

Automatycznie wprowadził to YouTube, ale zmieniłem to w opcjach, bo to akurat nie jest raczej specjalnie potrzebne.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pytania techniczne

Postprzez Szogun » Pt wrz 07, 2012 8:38 pm

Ja mam inne pytanie, jako że jestem pracownikiem pewnej korporacji która ostatnio dostała wciry w sądzie od pewnego nadgryzionego jabłka, a moja praca polega na jak najlepszej jakości końcowej produktu oddanego do produkcji, a zakres moich obowiązków zawiera Tablety i Smartphone'y to urządzenia te stały się niezwykle popularne w moim życiu. 90% czasu spędzam w sieci właśnie korzystając z tych cudeniek natury i no właśnie ... kiedy próbuję pobrać z waszego portalu Rycerzy z Przedmieścia, plik automatycznie przestaje się ściągać. Sekunde po rozpoczęciu uploadu występuje błąd który kończy transmisję niepowodzeniem. I tak jest za każdym razem, na PC mam zbyt wolny internet aby próbować ściągnąć 4 giga !!! zajęło by to mojemu domowemu gniotowi z dwa tygodnie pewnie. Czy macie pomysł jak sobie z tym poradzić ?
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Re: Pytania techniczne

Postprzez Akane » Pt wrz 07, 2012 8:50 pm

Nie mamy. Gdybyśmy mieli, zadziałalibyśmy już rok temu. Ta Twoja firma to czasem nie AERO, co?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Pytania techniczne

Postprzez Szogun » Pt wrz 07, 2012 8:54 pm

Nope, to nawet nie firma tylko wielki kolos w branży i tak naprawdę jedna z tych wielkich korporacji, które zapewne po cichu dążą do zawładnięcia światem :), a ja stałem się jej trybikiem.

To Samsung moja droga, właśnie siedzę w biurze i "ciężko" pracuję odliczając minuty do wyjścia :) echh szkoda no, nie mam jak inaczej pobrać tego filmu a tak mi na nim zależy bo jest świetny i umilił mi w pracy dzień ...
Szogun
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2012 4:32 pm

Poprzednia strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron