That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubiona Recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez roofix » Pt cze 24, 2011 6:59 pm

OK, spokojnie. Wiem, o co Ci chodzi :) . Moim zdaniem fajnie by było, jakby Critic recenzował vor Zeit zum Zeit filmy, które mu się podobają (no, "Obywatela Kane'a mam nadzieję, że jednak nie zaserwuje), ale pozostawałby przy tym recenzentem, pokazującym oprócz zalet wady i rzeczy, które nawet w jego ulubionych produkcjach mogą być powodem do żartów, lub irytują.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Akane » Pt cze 24, 2011 7:12 pm

Doug sporo mówi o filmach, które mu się podobają, ale jako on sam, nie jako NC ;) Opracował nawet parę top-list, w tym swoich ulubionych komedii. Może nie są to stricte recenzje, ale kto wie czy i na takie nie przyjdzie czas.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Luklaser » Pt cze 24, 2011 8:59 pm

Ależ sam Nostalgia Critic odstępuje czasami od reguły:
*Gargoyles
*Hook (który jednak klasyfikował jako "zły", ale mu się podobał)
*Druga połowa recenzji "Sonica"
*Serial X-man
*Serial TMNT
*Hołd dla Drew Strutzana
*Hołd dla Siskela i Eberta
*Hołd dla Animaniaków
*Wszystkie listy "Top 11"
*Wszystkie odcinki z serii "Old vs New"

Właśnie dzięki rzadkości odstępstw od reguły, owe odcinki są wyjątkowe.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Akane » Pt cze 24, 2011 9:10 pm

No nie wszystkie "Topy" są odcinkami "pozytywnymi", ale fakt - tych wyjątków jest więcej niż pamiętałam :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kirian » So cze 25, 2011 9:40 am

Ostatnio nadrabiam oglądanie odcinków Critica i tutaj duży ukłon w stronę tłumaczy, którzy w ciągu roku opracowali bardzo dużą ilość materiału (230 na jednym kanale i ponad 40 na drugim, a do tego uzupełnione wersje na stronie i materiały dodatkowe, chapeau bas). I lista ulubionych recenzji zaczęła mi się wydłużać, bo jednak oglądałam je wszystkie w oryginale, ale umykała mi zawsze spora ilość tzw. smaczków. W wersji polskiej właściwie każdy odcinek odkrywam na nowo. Wczoraj zachwyciła mnie np. recenzja "Dnia Niepodległości", choć film sam w sobie i tak uważam za fajny. Ale Critic ma taką fajną manierę jeżdżenia po filmach, że jakoś nie mam mu za złe, nawet jeśli krytykuje tytuły, które osobiście lubię.
Avatar użytkownika
Kirian
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz cze 23, 2011 4:47 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Zgred » Pn lip 18, 2011 7:27 pm

The Room - za wykorzystanie geniuszu reżyserskiego Tommy'ego Wiseau oraz geniuszu satyrycznego Doug'a
Zagubieni w kosmosie - za doktora Smitha (choć potem trochę mnie nużył) oraz LeBlanca i jego nienawiści do pająków
Dzień Niepodległości - okazało się, że nie tylko ja nie znoszę tego filmu.
Batman I Robin - za całokształt
Mortal Kombat: Unicestwienie - za całokształt, w szczególności za "balet"
Kaczor Howard - mój umysł musiał usunąć wspomnienie tego filmu w dzieciństwie w trosce o moją psychikę, ale po czasie... ciekawie było to sobie przypomnieć
Gwiezdne Wojny: Odcinek Specjalny - dzięki temu dowiedziałem się, że coś takiego nakręcono.
Kapitan Planeta - Doug trochę za bardzo się czepia, ale recenzja byłą śmieszna, a w dodatku - pierwsza, którą obejrzałem.
Zgred
 
Posty: 3
Dołączył(a): N lip 10, 2011 1:44 am

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Olagfigh » Śr lip 20, 2011 3:46 pm

Moją ulubioną recenzją jest "The Room". Oglądałem ją chyba trzy razy :D (jak z bratem który średnio za Nostalgią przepada ale nawet jemu się bardzo podobała ta recenzja). "Hi Mark", "I did not hit her" albo "Let's go eat, huh?" rozwala ;).
Szczególnie podobała mi się również recenzja "Batmana i Robina" ("Bat-credit card?!") oraz "Dnia Niepodległości".
Natomiast absolutnie nie zgadzam się z nim z recenzją pierwszej części "Mortal Kombat". Jak na film na podstawie zwykłej bijatyki bez żadnego wątku fabularnego, to ten film wypada całkiem nieźle. To prawda, że mógłby być lepszy, bardziej realistyczny czy zabawny ale moim zdaniem ekranizacja Mortala jest na poziomie gierki i oto chodziło.

I z racji tego, że nie znalazłem na to osobnego tematu to chciałbym się tutaj przywitać ze wszystkimi Forumowiczami. Witajcie! :D
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Akane » Śr lip 20, 2011 9:12 pm

Witaj Olagfigh! I przy okazji - witam w klubie miłośników recek "The Room" i "Dnia Niepodległości" :) Aha, z oceną "Mortal Kombat" też się nie zgadzam (uczepił się tego Johnny`ego jak rzep psiego ogona ;P).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kaczor » Śr lip 20, 2011 9:40 pm

Ciekawostka - aktor grajacy Johnego Cage'a odnalazł się w towarzystwie Segala w filmie "Against the Dark" (recka Film Braina) ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Olagfigh » Cz lip 21, 2011 7:51 am

A aktorka grająca Sonyę Blade (oczywiście z pierwszego Mortala) była córką Arnolda Schwarzeneggera w filmie: "Bohater ostatniej akcji" :P. Natomiast Liu Kanga można zobaczyć w "Wielkim białym ninja" ;).
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron