That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Polskie przyciski

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Polskie przyciski

Postprzez hx71 » So sie 10, 2013 10:10 am

Obecnie na forum macie po angielsku przyciski, do założenia tematu, edycji itp. Proponuję byście pobrali spolszczenie stąd: phpbb.pl dokładnie tu: http://sourceforge.net/projects/phpbb-p ... p/download i w folderze: styles/prosilver/imageset/pl są polskie przyciski, wgrajcie je do siebie na forum i będziecie mieli polskie przyciski.
hx71
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 2:22 pm

Re: Polskie przyciski

Postprzez ichabod » So sie 10, 2013 11:48 am

Omg, może to dlatego tak mało się ostatnio tu dzieje? Przychodzi młodsze pokolenie, mniej rozgarnięte i nie może się połapać co i jak, bo przyciski są po angielsku :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Polskie przyciski

Postprzez Yeshu » So sie 10, 2013 1:21 pm

Angielska trudna język ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Polskie przyciski

Postprzez Akane » So sie 10, 2013 6:31 pm

Mam wrażenie, że większość naszych użytkowników poradzi sobie z przebrnięciem przez tych kilka przycisków w ingliszu ;) Niemniej dzięki za sugestię :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Polskie przyciski

Postprzez hx71 » Pn sie 12, 2013 7:19 am

ichabod napisał(a):Omg, może to dlatego tak mało się ostatnio tu dzieje? Przychodzi młodsze pokolenie, mniej rozgarnięte i nie może się połapać co i jak, bo przyciski są po angielsku :mrgreen:


Nie rozumiem twojego cynizmu. To nie chodzi o to, że nie wiadomo w jaki przycisk kliknąć, po prostu źle to wygląda, forum jest po polsku, ale przyciski po angielsku, ja patrzę na estetykę. Napisałem to i to wszystko.
hx71
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 2:22 pm

Re: Polskie przyciski

Postprzez Yeshu » Cz sie 15, 2013 1:52 pm

hx71 napisał(a):
ichabod napisał(a):Omg, może to dlatego tak mało się ostatnio tu dzieje? Przychodzi młodsze pokolenie, mniej rozgarnięte i nie może się połapać co i jak, bo przyciski są po angielsku :mrgreen:


Nie rozumiem twojego cynizmu. To nie chodzi o to, że nie wiadomo w jaki przycisk kliknąć, po prostu źle to wygląda, forum jest po polsku, ale przyciski po angielsku, ja patrzę na estetykę. Napisałem to i to wszystko.


To po prostu ichabod, takiego ma stajla ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka


Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron