That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nowy użytkownik i jego blog.

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Nowy użytkownik i jego blog.

Postprzez Nerdowiec » Śr lis 14, 2012 5:41 pm

Witam, czytam wasze forum już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz odważyłem się zarejestrować.
Niedawno założyłem swojego bloga (http://nerdowiecblog.blogspot.com/ ) i postanowiłem się nim podzielić.
Jeśli macie tylko czas, zachęcam do przyjrzenia się moim wypociną. Porady i krytyka mile widziana. :)

P.S Mam chyba najgłupszy nick jaki kiedykolwiek wymyśliłem.
Avatar użytkownika
Nerdowiec
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 13, 2012 8:58 pm

Re: Nowy użytkownik i jego blog.

Postprzez Gaido » Śr lis 14, 2012 7:39 pm

ale to nie filmiki, a ja czytać nie umiem :(
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Nowy użytkownik i jego blog.

Postprzez Nerdowiec » Śr lis 14, 2012 8:09 pm

Gaido napisał(a):ale to nie filmiki, a ja czytać nie umiem :(


Nie znalazłem odpowiedniego działu, a specjalnie dla ciebie zrobiłem wersje obrazkową. :)

[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/Bez-nazwy_xnnxepw.jpg[/img][/img]
Avatar użytkownika
Nerdowiec
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 13, 2012 8:58 pm

Re: Nowy użytkownik i jego blog.

Postprzez Nemo » Śr lis 14, 2012 10:27 pm

Dlugo zajmujesz sie pisaniem? Pytam, bo twoj styl jest troche ciezki i sporo sformulowan daloby sie troche wygladzic, o bledach ortograficznych nie wspominajac. Jak to pierwsze moze przyjsc dopiero z wyrobieniem sie, to to drugie zalatwi ci jakas korekta i czytanie tekstu drugi, trzeci i czwarty raz przed publikacja, najlepiej kilka dni po jego napisaniu.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Nowy użytkownik i jego blog.

Postprzez Sorano » Śr lis 14, 2012 11:48 pm

Styl faktycznie ciężki, ale nie przyczepiłabym się do tego, gdyby treści były jakieś nowe, innowacyjne, jakieś ciekawostki. Ale proszę, więcej już i ciekawiej o TW i kręceniu The Room ma do powiedzenia wikipedia.
Spróbuj też wydrukować tekst, i zobaczysz wtedy co w nim na wersji papierowej jest nie tak, kup sobie ładne zakreślacze(polecam różowe) i zakreślaj fragmenty, które Ci "nie brzmią".
Hm, co jeszcze... Nieciekawe tytuły.
W ciemnym pokoju storna źle wygląda, a jeszcze jak jest biała czcionka na czarnym tle... Tekst wygląda brzydko. W sensie, na komputerze, cały, jak się odchylę do tyłu. Niby mała rzecz, i komuś może nie przeszkadzać, no ale jeśli myślisz nad tym, by poważnie pisać, to jest do dopracowania.
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy użytkownik i jego blog.

Postprzez Nemo » Cz lis 15, 2012 4:36 pm

Krotkie akapity tez dziwacznie wygladaja. Tekst ktory sklada sie z mnogich dwulinijkowych fragmentow wyglada chaotycznie i nieprzemyslanie, troche jakbys nie mial pomyslu na jego konstrukcje. Piszesz sobie jakis plan przed przystapieniem do pisania wlasciwego? Nie mowie o planie ramowym, ale nawet kilka kresek i "tu powiem o tym, potem o tym, a tu trzepne dzolka" potrafi poprawic jakosc. I btw, bohater The Room nie nazywa sie Tommy Wiseau.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm


Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron