That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez LukiSacz » Pt cze 22, 2012 4:09 pm

Witam. Jeśli zły dział, lub niepotrzebnie założony nowy temat - przepraszam.
W newsie pt.'Środkowy paluszek YT' jest napisane, że szukacie alternatywy dla YouTube'a, jednak bez przycin i kwiatków a'la Blip.
Moja sugestia: Dailymotion!
O prawa autorskie się tam nie czepiają (regularnie oglądam tam odcinki Improv-a-Ganza oraz świeżutkie mecze NBA, które YT dawno usunęło), problemów większych nie ma. Z tego co wiem, jedynym ograniczeniem jest wielkość wysyłanego materiału video (500mb? nie jestem pewien).
No i jako że DM nie jest tak przejrzysty jak YT i większość użytkowników tego drugiego rzadko (lub w ogóle) tam zagląda proponowałbym częściej umieszczać tłumaczenia na stronie, a na YT wrzucać tylko powiadomienia o zaistniałym fakcie :)
Tyle ode mnie, mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez ichabod » Pt cze 22, 2012 5:20 pm

Niestety, z doświadczenia wiem, że Dailymotion też usuwa materiały, tylko z większym opóźnieniem :(
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez speiderman » Pt cze 22, 2012 5:28 pm

Póki co tłumaczenia AVGN trzymają się nieźle (nie zgłaszać, bo w ryj!). Póki co sam proponowałem na przyszłość Dialymotion, choć nie wiem jak to dokładniej u nich wygląda, zawsze wydawało mi się, że jest tam znacznie luźniej. A może ktoś wypowiedzieć się o Vimeo?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez LukiSacz » Pt cze 22, 2012 7:44 pm

Używałem Vimeo gdy prowadziłem forum o Brytyjskich Serialach. Kilka tygodni luzu, a następnie wszystkie materiały wraz z kontem usunięte za jednym razem.
Za to na viddlerze (viddler.com) siedziałem prawie rok i nikt się do mnie nie przyczepił ;)
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » So wrz 01, 2012 11:09 pm

Proponuję wrzutę. Nikt wam tam nie usunie i tam szukałem właśnie miejsca na moje filmy gdy YT je usuwało. Nie sięga tam zasięg YT jak i Google ,więc nie powinniście mieć problemów...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: 'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez signofthemoth » Pt lis 02, 2012 9:08 pm

Głupie pytanie - co jest nie tak z blipem?
[img]http://www.asset-d.soup.io/asset/5326/8502_db5e.jpeg[/img]
Avatar użytkownika
signofthemoth
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr lip 04, 2012 10:26 am

Re: 'Środkowy Paluszek YT' - Sugestia

Postprzez speiderman » Pn wrz 02, 2013 10:22 am

Hm? 2 dni temu były problemy z załadowaniem, ale mi działa w porządku.

EDIT:
No i placek. Od czasu powrotu Nostalgia Critica i jego nowej umowy z Blipem każdy nowszy materiał był bardziej zaostrzony informacją o prawach autorskich Blipa, ale dało się wszystko odtwarzać. Teraz szlag to trafił i wszystkie materiały Critica na białej ścianie zostały zablokowane. W tym tygodniu postaramy się wrzucić ich jak najwięcej na stronę i chyba tak już zostanie (starsze jak najbardziej działają). Tylko trochę to potrwa, bo Blip ma teraz ograniczenie do jednego filmu na dobę :| .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron