That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

edson się bawi

Forumowy edson, który 'jest recenzętę'

Re: edson się bawi

Postprzez Gaido » N wrz 30, 2012 10:27 pm

Wysłałem Tobie pieniądze na swoje konto :)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: edson się bawi

Postprzez mietczynski » N wrz 30, 2012 10:49 pm

ja nie mam drobnych
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: edson się bawi

Postprzez ichabod » N wrz 30, 2012 10:52 pm

Ja czekam, aż mi nowy milion z youtuba wpadnie
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: edson się bawi

Postprzez Kolmyr » N wrz 30, 2012 11:06 pm

Ja już dawno wypłatę przepiłem.
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: edson się bawi

Postprzez mietczynski » N wrz 30, 2012 11:26 pm

Krótko mówiąc - radź se sam.
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: edson się bawi

Postprzez edson » N wrz 30, 2012 11:31 pm

bóg wam w dzieciach wynagrodzi
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: edson się bawi

Postprzez Yonish » Pt paź 05, 2012 9:33 pm

Podaj Pejpela to Ci prześle wszystko co mam na swoim.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: edson się bawi

Postprzez Energytoran » Wt paź 16, 2012 2:36 pm

Ja Cię mogę przytulić.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: edson się bawi

Postprzez edson » Wt kwi 16, 2013 3:26 pm

http://www.youtube.com/watch?v=l09jO0IEdcA

zrobiłem se biedarecenzję Infinite, mniejsza fuszera niż zazwyczaj, więc nawet nie wstyd tu wrzucić
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: edson się bawi

Postprzez Gracjan » Pn maja 06, 2013 9:44 pm

Ok Edson obejrzałem twoją recenzję. Trochę mi wstyd, że ostatnio nie wypowiadałem się o twórczości obecnych tutaj ludzi, więc postanowiłem to zmienić i trafiło na ciebie. CO mogę powiedzieć? Akurat twoja recenzja Bioshocka:Infinite to pierwsza którą widziałem i która nie była klasycznym "och, ach". To co mi się osobiście podobało to to, że masz naprawdę fajny sposób mówienia. Słucha się z ciebie z przyjemnością i co najważniejsze nie przynudzasz. Druga rzecz, to humor, podoba mi się. Na plus oceniam też fakt, że nie ma tutaj dużo wulgaryzmów, a co najważniejsze są one wrzucone umiejętnie więc nie rażą w takim stopniu jakby mogły. Co jeszcze? Wyczerpujesz temat i to najważniejsze, porównujesz grę do jedynki (którą notabene również ubóstwiam) i wskazujesz na to, co ja, fan 1 części mogę w niej nie polubić. Jednocześnie mimo trochę negatywnego wydźwięku dajesz do zrozumienia, że gra jest produkcją bardzo dobrą, chociaż troszkę rozczarowującą więc nie zniechęcasz do zakupu tych graczy, którzy do jedynki nie przykładają aż tak wielkiego znaczenia.

Z rzeczy które mogłyby razić:
1. Staraj się zmieniać troszkę tonacje co jakiś czas;). Jednolity głos to najgorsza zmora wypowiedzi ustnych i przy dłuższych recenzjach może kogoś uśpić. Chociaż w przypadku recki gier może sprawić co najwyżej, że widz zgubi twój głos bo bardziej skupi się na obrazie niż na tym co mówisz.
2. Mnie to akurat nie przeszkadza, ale ludzie w necie są czepliwi. Fakt, że wkleiłeś Doctora Who bez napisów sprawia, że może się przyczepić do ciebie cała masa gimbusiarni, jeżeli oczywiście zdecyduje się na obejrzenie twojego vida.
3. Szkoda, że na ekranie nie pokazałeś bardziej wyraźnie co niektórych wad o których mówiłeś. O ile w przypadku dziur w fabule etc. mogłoby być zgoła trudne (bo wymagałoby pokazania sporego fragmentu z gry) o tyle pokazanie np. jakiegoś nieudanego momentu czy śmierci wywołanej faktem, że plazmidy w tej grze są kiepskie dałby mi bardziej do myślenia, jako że jestem typowym wzrokowcem to bardziej bym to zapamiętał niż w przypadku gdy słyszę o tym tylko w wypowiedzi:P.

Ogólnie jednak recenzja bardzo dobra. Dla mnie jak na razie to będzie takie 7+/10. Potrzebujesz czegoś co pomoże ci się jeszcze bardziej wyróżnić no i jakieś intro również byłoby fajnie. No ale jesteś na dobrej drodze.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KalekaMentalny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron