That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Recenzje filmów

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Recenzje filmów

Postprzez ichabod » Wt paź 09, 2012 3:11 pm

Wyjazd Integracyjny: http://www.youtube.com/watch?v=K_h-edyXkyE ;)

(od tej pory będę wrzucał linki do tematów zbiorczych)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje filmów

Postprzez ErykCoaPL » Wt paź 09, 2012 3:41 pm

Obiektyw chyba masz od czegoś brudny, bo obraz mniej ostry niż wcześniej i nienaturalnie jasny. Sama recenzja dobra, choć w twoim wykonaniu wolę recenzje gier/ ewentualnie top-listy.

Co do filmu, to nie widziałem i po tej recenzji raczej nie mam ochoty go obejrzeć. Już się przyzwyczaiłem, ze dobry polski film we współczesnych czasach to rzadkość.
Avatar użytkownika
ErykCoaPL
 
Posty: 45
Dołączył(a): N wrz 16, 2012 11:28 am

Re: Recenzje filmów

Postprzez Roy_v_beck » So paź 13, 2012 10:48 am

A ja z kolei wolę recki filmów od gier, bo ogólnie gry to mnie raczej przeciętnie interesują. No i zaskakująco często zgadzam się z tobą w kwestii recenzowanych obrazów.
Sama recenzja rzeczowa, mimo że nieprzeprowadzona w stylu omówienia fabuły od A do Z (jak to NC robi), to nie da się pogubić w tym wywodzie. Ciekawa sprawa z tym wywiadem Karolaka. Biedny człowiek, spoko gość, a musi ciągle w tych filmach grać. Heh, można też było mimo wszystko na zakończeniu się poznęcać, bo twórcy tam ostro próbowali zmienić film w ambitną ściemę. I ogólnie z czapy wyjęto te ostatnie gej-sceny.
No ale ogólnie dobrze mi się to ogląda.

Może z racji premiery "Bitwy pod Wiedniem" warto przyjrzeć się "Bitwie warszawskiej" - też barwny i zabawny film.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Recenzje filmów

Postprzez speiderman » So paź 13, 2012 11:42 am

Roy_v_beck napisał(a): Ciekawa sprawa z tym wywiadem Karolaka. Biedny człowiek, spoko gość, a musi ciągle w tych filmach grać.

Po pijaku ponoć rozpacza nad badziewiami w których występuje. Z kolei "Kac Wawa" powstał niejako na zasadzie szantażu, bo w zamian za udział producenci filmu mieli sfinansować planowaną sztukę w jego teatrze, więc uznał, że może nie będzie tak źle (z wywiadu w "Uważam rze"). Można w sumie do tego nawiązać przy recenzji drugiego polskiego kaca :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Recenzje filmów

Postprzez Gaido » So paź 13, 2012 12:02 pm

Zabawne było to, że gdy wychodził ten film w kinach, to akurat miałem imprezę integracyjną w tym samym hotelu (Ossa w Rawie Mazowieckiej). Spory, zrobiłęm sobie w nim 3 godzinny spacer szlajając się po korytarzach i szukając sekretnych przejść... Znalazłem tylko sekretny kibel :/
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Recenzje filmów

Postprzez ichabod » So paź 13, 2012 12:38 pm

speiderman napisał(a):
Roy_v_beck napisał(a): Ciekawa sprawa z tym wywiadem Karolaka. Biedny człowiek, spoko gość, a musi ciągle w tych filmach grać.

Po pijaku ponoć rozpacza nad badziewiami w których występuje. Z kolei "Kac Wawa" powstał niejako na zasadzie szantażu, bo w zamian za udział producenci filmu mieli sfinansować planowaną sztukę w jego teatrze, więc uznał, że może nie będzie tak źle (z wywiadu w "Uważam rze"). Można w sumie do tego nawiązać przy recenzji drugiego polskiego kaca :P .

E tam szantażu, zwykła umowa - występujesz w naszym chujowym filmie, dostajesz kasę na teatr. Szyc też się głupio tłumaczył, że chciał zagrać u znajomych, obsada była ciekawa, bla bla. Dzięki za info, ale już mam słówko o tym w skrypcie :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje filmów

Postprzez roofix » N paź 14, 2012 3:05 pm

Gaido napisał(a):Zabawne było to, że gdy wychodził ten film w kinach, to akurat miałem imprezę integracyjną w tym samym hotelu (Ossa w Rawie Mazowieckiej). Spory, zrobiłęm sobie w nim 3 godzinny spacer szlajając się po korytarzach i szukając sekretnych przejść... Znalazłem tylko sekretny kibel :/

Impreza integracyjna wyglądała podobnie?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Recenzje filmów

Postprzez Gaido » N paź 14, 2012 6:16 pm

Nie wiem, spałem :p A tak szczerze, to nie. Standard - picie i patrzenie jak ludzie z roboty się kompromitują by było o czym gadac przez następny rok. Dlatego szybko się ulotniłem na długi spacer :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Recenzje filmów

Postprzez ichabod » N lis 04, 2012 2:37 pm

Recenzja Kac Wawy ;) http://ihbd.arhn.eu/kac-wawa/
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Recenzje filmów

Postprzez Akane » N lis 04, 2012 3:23 pm

Obejrzane dwukrotnie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron