That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ostatnie filmy

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » Wt mar 27, 2012 2:10 pm

Film jest nędzny. Dałem 3/10, 1 punkt za walkę każdy na każdego pomiędzy Kaziem, Heniem i Jinem i drugi za Pandę. Misio to jedyna żywa istota w tym filmie,a turbo kiedy biegnie po wodzie jest cudownie rozwalające i tu raczej efekt komediowy był zamierzony. A, no i Spoony nie musi kłamać, żeby wyjaśnić swoje stanowisko - jest reakcja otoczenia na Pandę "och, zobacz, Panda, jaka słodka" - i podbiegają się z nią pobawić. Na końcu filmu, ale zawsze. Bardzo podobał mi się żart na przestrzeni recenzji z wyciszoną emo muzyką(chyba Linkin Park) gdy pojawiał się nieśmiertelny gość(który ginie po jednym chwycie Henia - wtf?!).
Wracając do filmu: postać Alisy chce się udusić po pierwszej wypowiedzianej przez nią kwestii i ten przesadnie słodki głos... argh! Postacie poruszają się jak kukiełki(a z tego co wiem tylko Alisa jest robotem) i dialogi są po prostu horrendalne.

Generalnie Spoony przyczepił się tego, że film nie był tak przystępny dla wszystkich jak zapowiadał jeden z producentów. Sam jednak zaliczył potem ostrego faila na twitterze nazywając ludzi wściekających się na zakończenie ME3 - smutnymi(tak, to pewnie ich zabolało, zwłaszcza kiedy wychodzi od gościa, który, założył twittera własnemu psu x), którym nie podoba się również z powodu rozdętych obietnic twórców, przytoczone w filmiku Angry Joe.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » Cz lip 05, 2012 4:17 pm

Ekhm, ok. Czyli Spoony zakończył swój "coverage" z E3. Dzięki, Noah, za te całe 6 minut contentu/radości.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Hevio » Cz wrz 27, 2012 2:31 am

Widze ,że dawno nikt tutaj nie pisał a Spoon popełnił epicką konkluzje Ultimy Sagi. To trzeba mieć jaja by wdrażać do recenzji jeden dowcip "What is paladyn" nie dlatego aby było śmiesznie ale dlatego aby oglądacz poczuł ból Spoona.

Sam w ultime IX grałem jako mały Hevirek i nie czułem ,że ta gra jest zła (wtedy dopiero poznawałem rpg a serii nie znałem). Jednak w tej recenzji Spoony stał się mi jakiś bliższy , gdy wylewał ten ból, który znam doskonale sam. Taki Swojski. Wiem ,że jest on chamem ma swoje humorki( jak ja ), ale na swój sposób przez tą recenzje go zrozumiałem i patrze na niego przychylniejszym spojrzeniem.
A w samej recenzji bolały mnie te przeskoki i brak chronologii. Reszta była świetna . Ciekawi mnie to budowanie klimatu do recenzji FFXIII( jeżeli Spoon miał reakcje chodz 50% jak ja to będzie tam piekło)
No i końcówka po prostu REWELACYJNA.


Moje własne ( nie wszystkie) What's a Paladin?
Tomb Raider (Seria po 4 )

Pierwsza gra którą kupiłem za własne pieniądze , trudna jak jasna cholera ( Wenecja i czasówka z łodką była dla mnie zabójcza) . Potem tak od 4( Pamiętam jak miałem podpisaną wersje przez"Lare Croft" i przechodzenie wspólne The last Revelation z Tatą) patrzyłem jak seria powoli umiera. Pamiętam że Angel of darkness był dla mnie traumą. Najbardziej wbił mi się w pamięć te porąbane elementy RPG i etapy z Kurtem?!( tak się nazywał ten jełop?)


Final Fantasy XIII

Kocham Tectisa FFVi i FFVII. Niestety potem seria stała się dla mnie zbyt japońska głupia bez większego pomysłu, ale nadal się dało grać. Wszystko się zmieniło gdy pojawiła się FFXIII ta gra doprowadziła mnie do furii i napisania najgorszej recenzji jaką popełniłem w życiu. Co z kolei doprowadziło mnie na skraj załamania mentalnego. Głupota fabuły i istny samograj ( jednego bosa przeszedłem siedząc na klopie i nie patrząc się w ekran!) Mam nadzieje ,że on tą grę zabije młotem!

Dragon Age 2

Jedynke bardzo ceniłem . Miałem ją za takiego starego dobrego towaru od Bioware. Wszystko po staremu a jednak grało sie przyjemnie postacie dało się polubić a i gra nie była łatwa i stanowiła wyzwanie.
Dwójka to wszystko zmieniła nie ostał się kamień na kamieniu. Postacie kalki inna grafika. Mechanika gry z Mass Effecta przełożona na siłę. Fabuła nie umiejętnie poprowadzona( plus za to że Bioware próbowało czegoś nowego) Liczne błędy i niedoróbki). Po prostu Paskuda nie dotykałem konsoli przez jakieś 3 miesiące po ukończeniu tego czegoś .

Jest tego więcej ( Rayman: Zwariowane króliki , Berserk itd) ale tutaj wypisuje tylko te co teraz przyszły mi do głowy.

PS.: Spoony strasznie popada w samozachwyt w tych komentarzach do Flee
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Cz wrz 27, 2012 8:06 am

Jakic cytat z tego samozachwytu? Słuchałem póki co 5 części i żadnego przesadnego samouwielbienia nie zanotowałem
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Hevio » Cz wrz 27, 2012 10:59 am

Rany cytaty taśmy prawdy ok - słuchając comentary pewnie zauważyłeś że przyprawie każdej scenie ze spoonym ( np.: świadomość Spoonegio nawiązanie do diuny ) Spoony mówi " No to najlepsza scena zobaczcie jak to zagrałem normalnie oscar czy jakaś tam nagroda z filmowego przemysłu z TV), To już aktorski wysoki level " i się jeszcze parę takich rzeczy znajduje . Nie wiem, może po prostu to jakiś akt wysublimowanego sarkazmu, którego nie zrozumiałem jednak utkwiło mi to w moim odczuciu jako taki mały samozachwyt. Co nie zmienia faktu ,że wiele z tego comentary ( szczególnie pierwsze dwie części) można było się cholernie dużo dowiedzieć o tym jak działa TGWTG czy jakie przemyślenia ma Spoony.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Cz wrz 27, 2012 11:07 am

Tak, to był sarkazm (taki nawet bardzo wyraźny) :) Było parę scen z których sam był zadowolony (a najbardziej się jarał swoim efektem hologramu), ale już na samym wstępie powiedział przecież, że jest zaskoczony tym, że ludzie mu mówili, że dobrze gra - stąd moje zdziwienie, gdzieś Ty ten samozachwyt widział ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Hevio » Cz wrz 27, 2012 12:59 pm

No a ta scena gdy udaje wariata i mówi o o swoich oczach ,że tak nie wielu potrafi . No chyba że to był sarkazm. Ale jego Ego nie jest dla mnie problemem.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » N gru 16, 2012 11:25 am

Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez psoras » Cz sty 03, 2013 1:32 am

Jest już druga część:
http://spoonyexperiment.com/2012/12/31/final-fantasy-xiii-part-2/

Featuring Stereotypically-Drunk Mexican Cyborg Early 90's Otaku Kid (w tym momencie autentycznie spadłem z krzesła).
Avatar użytkownika
psoras
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 12:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Akane » Cz sty 03, 2013 9:38 pm

Spoony jakby szybciej działa poza CA czy mi się tylko wydaje?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron