That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez ichabod » Pt lip 27, 2012 2:40 pm

G@ido, rozumiem, że ten random bullshit z Twojej strony to taki eksperyment? Chyba nikt nie napisałby bez żenady, że nie oglądał filmiku bo z góry wie swoje, a potem sprzedawał swoich wywodów. Ale za absurd w zdaniu "Nie lubi batmanow Nolana bo taka ma opinię" to Ci się należy jakaś nagroda ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez Gaido » Pt lip 27, 2012 2:49 pm

to po prostu zbyt proste, by to komplikować :)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez ichabod » Pt lip 27, 2012 2:55 pm

Uważam, że Twój post był głupi, bo taką mam opinię. Nawet go nie czytałem, ale tak myślę.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez roofix » Pt lip 27, 2012 5:51 pm

Gaido napisał(a):Najlepszym dzokerem był Zukosoczek. Nie oglądałem filmiku Ichaboda, ponieważ całą jego treść jest zawarta w tytule - Nie lubi batmanow Nolana bo taka ma opinię. Icha po prostu lubi trollowac produkcje powszechnie uznawane za dobre i potrzebuje nowej Zielonej Mili ;)

Zmiażdżyłeś system, wygrałeś McChickena :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez Luklaser » So lip 28, 2012 1:08 pm

Ach, uwielbiam konfrontację Gaido i Ichaboda o poranku. :)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez VerseR » N lip 29, 2012 7:54 pm

Czy tylko ja mam gdzieś premierę TDKR?

Właściwie, nie jesteś sam. Nie jestem jakimś wielkim fanboy'em Batman'a, ale jak jakiegoś znajdę, to z chęcią oglądnę. Może to przez to że jestem wielkim fanem "kreskowej" wersji wszystkiego, ale mnie też nie pasuje wizja Christopher'a Nolan'a. Również przyzwyczajony animowaną wersją nie mogę przystosować do jego próby stworzenia super realistycznej scenerii. I o ile pasują mi tam niektórzy aktorzy to sam tytułowy "Mroczny Rycerz" zupełnie mi nie przypadł do gustu, nie
"pulsuje" od niego gniewem, mocarnością i męskością. Co do twojego filmu - wszystko można by było upchnąć w cztery/pięć minut.

Słabe. 10 minut gadasz o czymś co można skwitować "Nie podoba mi się, bo jest inne". Ani to Vlog, ani recenzja tylko takie nie wiadomo co.


Racja, nie jest to Vlog... ani recenzja... to po prostu opinia ichabod'a o Batman'ach pana Christopher'a Nolan'a :)
VerseR
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 29, 2012 7:26 pm

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez TheOne » N sie 05, 2012 10:23 pm

LOL, nie wiedziałem, że kiedyś tak będzie, ale ja też nie zgadzam się z Ichabodem. Przepraszam Icha, ale nowy Batman jest zajebisty, a jeszcze nowszy jeszcze zajebistrzy i bardzo Ci go polecam!!! A to, że postacie tak samo się nazywają, to nie szkodzi, bo przecież w Mass Efekt też jest jeden Joker, który wcale nie podobny do tego z książki, a jednak gra jest bardzo dobra. Oczywiście Burton zawsze będzie najbardziej zajebisty ze wszystkich, ale Mroczny Rycerz też ma dużo akcji, fajny mrok i najlepszych na świecie 2-facea i Jokera. Przyznaję, że ja też jak byłem na Rycerzu w kinie to najpierw krzyczałem, że beznadziejne, bo w książkach było inaczej, ale jak zobaczyłem, że to zajebisty film, od razu się zamknąłem.
TheOne
 
Posty: 12
Dołączył(a): So maja 26, 2012 11:53 am

Re: Dlaczego nie lubię Batmanów Nolana

Postprzez MacG » So wrz 08, 2012 2:07 pm

Świetny filmik, z wieloma spostrzeżeniami się zgadzam. :) Również nie kupuję wizji Nolana, ale lubię ją oglądać jako kino akcji. No i jednak Gordon w tych filmach bardziej do mnie przemawia.
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Poprzednia strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron