That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez RandoMan » Pn cze 25, 2012 7:37 pm

Ale fajne toto, może sobie kupię w ramach podsycania apetytu przed najnowszym "Splinter Cell". A recenzja jest bardzo OK - mi się ogólnie podoba to, że recenzujesz w miejsce rantowania, bo ranterów na YT jest obecnie przesyt.

PS - mi się ruch Rutka bardziej z jakimś kaczorem kojarzył. Względnie z kabaretowym tancerzem, któremu puścił zwieracz i który dyskretnie schodzi ze sceny i szuka wychodka :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez ichabod » Pn cze 25, 2012 8:22 pm

Ichabodowi po prostu nie było do śmiechu tworząc to reckę i uznał, że bardziej karcące będzie zjechanie jej właśnie w taki dyplomatyczny sposób (nie wiem, może się mylę)

Nie no kurczę, nie będę się uprzedzał do gry od razu, nie? ;D Tzn. hej, Rutkowski jest (czy tam był) sprzedawany w sklepach jak normalna gra, za dyche, wiec wymagam tego samego co od każdej przecietnej gry za niską cenę. Czyli może nie jakiegoś maksymalnego wypasu, ale chociaż kurde chociaż cut-scenki po wykonaniu wszystkich misji ;P

Anyway, słyszałeś o grze "Snajper"?

Pamiętam reckę, chyba w Clicku o ile się nie mylę. Może sprawdzę, pamiętam, że była całkiem zabawna ;)

Ba, nawet jej twórca go "pobłogosławił" w komentarzach . Trochę widziałem jego materiałów, ale do Ivony jestem ogólnie zniechęcony,

To było cholernie miłe ;) W ogóle sprawdziłem kanał gościa i wow, naprawdę sporo tych gier przerobił, szacun. Szkoda tylko tej ivony, będę się upierał, że z naturalnym głosem byłoby lepiej.

Względnie z kabaretowym tancerzem, któremu puścił zwieracz i który dyskretnie schodzi ze sceny i szuka wychodka

Leżę :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez RandoMan » Pn cze 25, 2012 10:01 pm

wymagam tego samego co od każdej przecietnej gry za niską cenę. Czyli może nie jakiegoś maksymalnego wypasu, ale chociaż kurde chociaż cut-scenki po wykonaniu wszystkich misji ;P


Ta, ja też kiedyś wymagałem... Słyszałeś o "Boksie potylicznym"? Leżało toto w jakimś markecie w Długołęce w koszu, kosztowało 15 zł i z opisu wynikało, że miało być a'la "Tekken". A'la może i było, ale "Tekkena" w tym nie widziałem, a mordoklepki lubię i trochę się na nich znam. Były za to karykatury wiodących postaci polskiej sceny politycznej z fatalnym voice-actingiem, dwoma ciosami na krzyż, jednym ciosem specjalnym, który robiło się wciskając jakąś losową kombinację klawiszy (w instrukcji o niej ani słowa, a przecież w internetach, panie, to o takim szajsie się nie pisze). Aha i grę przechodziło się w minutę, bo coś takiego jak tryb arcade tam nie istniało - singleplay polegał na tym, że wybierało się postać sobie i komputerowi, a po zakończonej walce... wracamy do ekranu wyboru postaci i znów to samo. Hulaj dusza, Piekła nie ma.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez roofix » Cz cze 28, 2012 5:12 pm

Widać wydają gry będące pracami zaliczeniowymi studentów kierunków informatycznych. W dodatku słabszymi :P
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez TheOne » Wt lip 03, 2012 10:31 am

Ej, ale ja tam jednego nie rozumiem!!! Dlaczego Mroczne Widmo to najgorsza rzecz, jaka ludzie zrobili??? Pszecież mówiłeś, że MW jest zajebiste (a ja sie zgadzam)!! I ja wiem, że mówiłeś, że inni tak nie myślą, ale jak ty tak mówisz, to to jest dziwne?
TheOne
 
Posty: 12
Dołączył(a): So maja 26, 2012 11:53 am

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez rav815 » So lip 07, 2012 10:48 am

rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez ichabod » So lip 07, 2012 11:04 am

Dżizas, ile razy można powtarzać jeden dowcip ("to teraz już wiem, czym wzorowało się...") :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez hulaka » So lip 07, 2012 8:25 pm

Cóż, recenzja na sucho jak u ichaboda, choć mi się nie podobała, jednak wypada lepiej niż nieudolne próby bycia śmiesznym i wkurwionym.

Swoją drogą nigdy nie zrozumiem fenomenu Roja. Znaczy wydaje się sympatycznym typem, ale zupełnie mi się nie nadaje na internetowego showmana. No, może z początku można było mówić o potencjale, ale gościu jest niesamowicie wtórny, monotonny, non stop stosuje te same chwyty, oryginalności, przebojowości czy humoru w tym za grosz - za to są właśnie jakieś niezbyt udane próby i chęci.

Z Rockiem tak samo, z tymże on do tego jest niesamowicie zblazowany. Zadziwia mnie, że tak potworny nudziarz ma tyle widzów. Do tego jeszcze straszliwie mnie irytuje sposobem bycia. Teraz to już nie sprawdzam, ale próbowałem kiedyś przejrzeć wybiórczo jego materiały i wymiękałem w kilkanaście sekund.

Tylko profesjonalizmu, konsekwencji i pasji nie można tym panom odmówić, a dla mnie to trochę za mało, zwłaszcza jak na tak popularne persony.

Oh well, niezbadane są youtubowe wyroki.
Ostatnio edytowano So lip 07, 2012 8:29 pm przez hulaka, łącznie edytowano 1 raz
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez ichabod » So lip 07, 2012 8:28 pm

No cóż, mam podobne zdanie, dobrze wiedziec, że nie tylko ja nie czaję ich fenomenu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Detektyw Rutkowski is back! | Recenzja gry

Postprzez mietczynski » So lip 07, 2012 9:53 pm

A myślałem, że tylko ja jestem jakiś dziwny i nie potrafię oglądać tej dwójki. Rojo jest strasznie nieśmieszny jak dla mnie, a oglądając Rocka nigdy nie wytrzymałem chyba dłużej niż 2 min. Babka od fizyki w liceum ciekawiej opowiadała, a z fizyki to ja miałem 2
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron