That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Historia memów

Czyli co i jak tworzymy - dyskusje i porady

Historia memów

Postprzez yahoo » Pn cze 04, 2012 6:51 pm

otóż stworzyłem taki dosyć, mam nadzieję, ciekawy "program", jako brać recenzencka pewnie od razu zobaczycie, że jest to odpowiednik KnowYourMeme

tu link

http://www.youtube.com/watch?v=ADgRqQ1o ... ture=g-u-u

proszę o konstruktywną krytykę :)
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Historia memów

Postprzez Yonish » Pn cze 04, 2012 8:45 pm

1. Plusik za muzyczke w tle.
3. Zmień obraz w tle, bo tego KUMA nie było widać z początku.
4. A poza tym, całkiem spoko, tylko popracuj trochu nad dykcją, żeby nie było takich zająknieć i zastanowień.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Historia memów

Postprzez ichabod » Pn cze 04, 2012 8:50 pm

'pedo-beer''? To jakieś piwo dla pedofili? :mrgreen:

Ogólnie spoko, choć strasznie mnie irytował głos, a raczej ton głosu prowadzącego, taki jakoś smutny, jakby był wręcz rozczarowany tym, co robi ;P Muzyczka w tle też dosyć denerwująca i trochę mi odwracała uwagę od narracji, a co do samej narracji, to ciut za dużo zacinek i przejęzyczeń. Ale czepiam się, bo jest potencjał, więc działaj dalej. Jak na początek ok, liczę na szybki progres :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Historia memów

Postprzez yahoo » Pn cze 04, 2012 9:02 pm

Uznałem, że nie będę robić poprawek tych wszystkich zacięć, bo nie wiem czy to w ogóle się komukolwiek spodoba, chociaż z drugiej strony powinno się sprzedawać swój produkt jak najlepiej :P.

Dobra, dobra, wiem, że źle wymówiłem "pedobira" :D.

Dzięki za opinie, bo póki co niemalże same pozytywy słyszałem, a jednak przydałoby się wiedzieć co trzeba poprawić ;).
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Historia memów

Postprzez ichabod » Pn cze 04, 2012 9:15 pm

Przede wszystkim nie brzmij jakbyś umierał z nudów i będzie ok :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Historia memów

Postprzez roofix » So cze 09, 2012 1:22 pm

Gdy była olimpiada w Kanadzie to jak pamiętam, Kwejków, Komixxów jeszcze nie było (Kwejk powstał w 2009), a np demotywatory.pl dopiero wtedy powstały (latem tego roku miały bodaj 150 stron' wiem, bo wtedy można było jeszcze przejrzeć wszystkie ;))
To tyle, jeśli chodzi o nieścisłości historyczne. Besides, dobrze, byś mówił bardziej żywo, a nie jakbyś dopiero wstał, lub miał kaca.
Gdyby nie te mankamenty, mogłoby być lepiej, ale temat ciekawy (acz lepiej zrobić go w dłuższej formie, np historii kilku memów).
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Historia memów

Postprzez Tremirenes » Wt cze 12, 2012 1:16 pm

Wygląda ciekawie, widać że prezenter się zna na tym co mówi, lecz muszę przyznać rację co do głosu: może i nie uniemożliwia oglądania, ale zmiana tonu uczyniłaby to przyjemniejszym w oglądaniu. Niemniej czekam na kolejne części.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: Historia memów

Postprzez DoubleFace » Pt cze 15, 2012 9:24 pm

Takie moje propozycje:

1. Zabrałbyś się za memy polskie. By dowiedzieć się o genezie internetowych obrazków wystarczy wejść na KnowYourMeme i tyle. Jak na razie rodzima wersja nie powstała, więc masz pole do popisu.
2. Jak już chcesz brać się za zagraniczne memy, zabierz się za coś mniej znanego. Wybranie do pierwszego odcinka Pedobeara to coś w stylu wzięcia do recenzji złych filmów "Planu 9 z kosmosu" albo Final Fantasy VII do najlepszych jRPGów.
3. Zapewne oglądałeś filmik po tym jak go zrenderowałeś, więc czemu od razu nie poprawiłeś "pedobira"? Mnie jednak ten błąd by strasznie raził.
4. Głos do poprawy. Za cicho i niem wiem kiedy ironizujesz a kiedy mówisz serio. No i więcej luzu, a nie czytania z kartki.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am


Powrót do Nasza twórczość filmowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron