That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Avengers

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

The Avengers

Postprzez ichabod » So maja 12, 2012 12:20 am

Hej, jak bardzo zachwyceni jesteście tym filmem, tylko zachwyceni czy bardzo bardzo zachwyceni? Najlepsze 2 godziny, jakie spędziłem w kinie od daaaaawna, wiem co mówię :geek:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Avengers

Postprzez UncleMroowa » So maja 12, 2012 1:43 am

Avengersi byli wywaleni w kosmos.

To jest dokładnie taka zabawa jakiej spodziewam się przy filmie o zespole superbohaterów :>
Wszystko w tym filmie grało, a charaktery bohaterów, ich relacje, zatarczki etc. były idealnie nakreślone, najlepszy z wszystkich filmów Marvela, i w ogóle - idę na to jeszcze raz, kupuje cholerne dvd (czy tam blu ray, czy cokolwiek) na premierze :D

To też prawdopodobnie będzie pewien kamień milowy, jeśli chodzi o filmy na podstawie komiksów. W pełnej skali przeniesiono w prawdziwej formie (nie nonsensownych cameos) ciągłość fabularną i wspólne uniwersum - niesamowite. Mówiono, że to niemożliwe. Mówiono, że Kino się do tego nie nadaje... i w pełni się to udało :D

Raczej to nie jest *najlepszy film o superbohaterach ever* (zbyt krótko jestem po oglądaniu), ale damn... Świetna zabawa i wyśmienita odpłata za ten cały build-up dotychczasowymi flickami Marvela.

W ogóle wracam do montowania vlogu o tym, co się będę powtarzać później. Idźcie to zobaczyć, koniecznie xP
Edit: Wiecie co, walić to - zrobię pełnoprawną recenzję tego filmu ;P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: The Avengers

Postprzez Nibi no Nekomata » So maja 12, 2012 7:01 am

UncleMroowa napisał(a):W ogóle wracam do montowania vlogu o tym, co się będę powtarzać później. Idźcie to zobaczyć, koniecznie xP
Edit: Wiecie co, walić to - zrobię pełnoprawną recenzję tego filmu ;P

Wujciu, kocham Wujcia <3
Obrazek
właściwie ten gif spokojnie wystarczyłby za podsumowanie moich wrażeń, bo podobało mi się wszystko, może dlatego, że jestem na świeżo, a może dlatego, że dostałam dokładnie to, czego oczekiwałam. a nawet więcej, bo nawet Cap mi się podobał, a nigdy bym nie pomyślała, że napiszę te słowa w odniesieniu do niego. i chcę jeszcze raz. dwa. trzy. dziesięć. a jestem już po dwóch seansach vuv
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: The Avengers

Postprzez Kubas988 » So maja 12, 2012 8:17 am

Mnie nie stać na bilet, a jak już nazbieram to pójde sobie...wszyscy zachwalają ten film, więc czemu by nie spróbować.
Avatar użytkownika
Kubas988
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 6:16 pm

Re: The Avengers

Postprzez rav815 » So maja 12, 2012 11:05 am

A co jeśli nie ogarniam wszystkich tych bohaterów? Opłaca mi się iść?
Nigdy nie byłem fanem genialnych superbohaterów w obcisłych gaciach :P
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: The Avengers

Postprzez ichabod » So maja 12, 2012 11:07 am

TAK
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Avengers

Postprzez Akane » So maja 12, 2012 11:19 am

Mnie film rozczarował, ale od razu zaznaczam, że wpływ na to mogło mieć koszmarne 3D, które w łódzkim Multikinie po prostu było nie do strawienia (ciemny obraz, momentami rozmazany, wywołujący łzawienie oczu i ból głowy jak po ostrej imprezie). Także gdybym oglądała całość w 2D, pewnie miałabym zupełnie inne podejście.

UWAGA, w poniższym są spoilery!
Niemniej i tak nie jestem w stanie pojąć zachwytów nad tym filmem - ja wiem, że to taka rozrywka, przy której nie powinno się myśleć, a tylko ograniczyć do podziwiania jak "shit blows up!", ale kilka motywów mnie kompletnie zabiło. Ewentualnie brak znajomości komiksów akurat tym razem mnie pogrążył. Bo jak to jest, że raz Hulka nie da się kontrolować, a kolejnym razem stoi on sobie grzecznie i czeka na odpowiednich przeciwników do rozpierniczania?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Avengers

Postprzez rav815 » So maja 12, 2012 11:22 am

Akane napisał(a):Mnie film rozczarował, ale od razu zaznaczam, że wpływ na to mogło mieć koszmarne 3D, które w łódzkim Multikinie po prostu było nie do strawienia (ciemny obraz, momentami rozmazany, wywołujący łzawienie oczu i ból głowy jak po ostrej imprezie). Także gdybym oglądała całość w 2D, pewnie miałabym zupełnie inne podejście.


Mówisz o łódzkim Imaxie? Bo właśnie planowałem się tm wybrać, ale skoro nie polecasz to może lepiej 2D.
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: The Avengers

Postprzez Akane » So maja 12, 2012 11:23 am

rav815 napisał(a):Mówisz o łódzkim Imaxie? Bo właśnie planowałem się tm wybrać, ale skoro nie polecasz to może lepiej 2D.

Film oglądałam w Silver Screen (który teraz jest częścią Multikina). Co do "2D" to nie wiem czy gdzieś da się obejrzeć wersję NIE trójwymiarową.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Avengers

Postprzez UncleMroowa » So maja 12, 2012 11:28 am

Niemniej i tak nie jestem w stanie pojąć zachwytów nad tym filmem - ja wiem, że to taka rozrywka, przy której nie powinno się myśleć, a tylko ograniczyć do podziwiania jak "shit blows up!", ale kilka motywów mnie kompletnie zabiło. Ewentualnie brak znajomości komiksów akurat tym razem mnie pogrążył. Bo jak to jest, że raz Hulka nie da się kontrolować, a kolejnym razem stoi on sobie grzecznie i czeka na odpowiednich przeciwników do rozpierniczania?


Pewnie z tych samych powodów, z których ludzie mogą albo wpaść w furię i stracić kontrolę nad sobą, lub krzyczeć i złościć się z pewną premedytacją.
Banner zmienia się w Hulka z powodu zdenerwowania. Przez ten rok nauczył się to do pewnego stopnia to kontrolować ("mój sekret jest taki, że zawsze jestem wściekły" - coś takiego powiedział przed finałową walką). Ale jak upadł sobie na głowę, wtedy miał lekki problem z opanowaniem stresu ;P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron