That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

[Recenzja filmu] Ciacho

O recenzjach ichaboda - opinie, sugestie, newsy

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Kaczor » Pn mar 12, 2012 7:43 pm

Jak to było w jednej z recenzji? Zemasta jest najlepszą z trzech najgorszych części SW ;)

A co do meritum - ciekawostka - wszystkie te polskie g*wna można sobie obejrzeć na YT.

PS. Uważajcie z krytyką "Kaca" bo was pozwą jak Raczka. ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez roofix » Śr mar 21, 2012 8:04 pm

Z wielką przyjemnością bym się stawił przed sędzią ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Luklaser » Cz mar 22, 2012 11:55 am

Nawet miałem iść do kina na najnowszego Klossa, ale dowiedziałem się, że został wyreżyserowany przez tego samego gościa, który zrobił "Ciacho". :o
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez speiderman » Cz mar 22, 2012 12:31 pm

Słyszałem, że bez większej rewelacji, ale nie jest aż tak źle.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez mietczynski » Cz mar 22, 2012 1:35 pm

Nie ma się co sugerować, Vega zrobił też "Pittbull'a" tak więc nie jest powiedziane, że Kloss będzie tak zły jak ciacho (chociaż... Tomasz Kot? hmm...)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Luklaser » Cz mar 22, 2012 2:03 pm

Może w 2010 roku uderzył się bardzo mocno w głowę i już nigdy jego filmy nie były takie same? Poza tym stworzył też "Kryminalnych". Nigdy nie lubiłem tego serialu.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez mietczynski » Cz mar 22, 2012 3:40 pm

Dla mnie sam serial nie byłby taki zły, gdyby nie totalnie irytująca trójka głównych bohaterów i moja anty-TVNowska natura ;]
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Kaczor » N mar 25, 2012 1:44 pm

"Hans Kloss" zbiera mieszane recenzje ale wszędzie powtarza się że skopali efekty komputerowe (powtórka z Wiedźmina) i nie za bardzo wiadomo czy to parodia, reboot czy sequel ;). A co do recenzji to chętnie bym się popastwił nad "Bitwą Warszawską" ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez Gracjan » Cz kwi 26, 2012 10:17 pm

Ok miałem okazję obejrzeć kolejną twoją recenzję i jestem akurat świeżo po sensie. To co mi się osobiście bardzo podobało, a o czym nie wspominałem jeszcze przy okazji twoich wcześniejszych recenzji to to, że naprawdę postarałeś się znaleźć w takim filmie chociaż trochę pozytywnych rzeczy, a to naprawdę sztuka w przypadku tak kiepskich produkcji jak "Ciacho". Poza tym jak zawsze, świetny styl który lubię, bijąca z twoich wypowiedzi naturalność i porządne poczucie humoru, wszystko to sprawia, że naprawdę uwielbiam twoje recenzje. Generalnie nie będę się po raz kolejny rozpisywał na ten temat, bo już na pewno wiesz za co cenię twoje filmy, a pisanie o tym po raz nty mija się z celem. To co jednak należy powiedizeć to to, że trzymasz stale wysoki poziom.

Z rzeczy które mi się nie podobały była w sumie jedna taka naprawdę istotna, mam tu na myśli hmm...zbyt duże (przynajmniej na moje oko) skupienie się na kwestii aktorów. Kwestia Karolaka i reszty świty przewijała się przez twój film kilkakrotnie i na to zwróciłem w sumie największą uwagę. W sumie myśle, że gdybyś po prostu powiedział o nich raz, a potem nie poruszał już tego aspektu przez cały film byłoby lepiej. Wiesz generalnie odniosłem wrażenie nie wiem czy słuszne, że nie lubisz aktorów występujących w tym filmie, ja generalnie nie mam nic do Karolaka bo w sumie nie widziałem wielu filmów z jego udziałem, dlatego ciężko mi się odnieść do twoich zarzutów, jednak tak jak już mówiłem pierwsze moje wrażenie takie na świeżo jest właśnie takie, że za bardzo skupiłeś się właśnie na tej jednej kwestii czyli samym aktorstwie, które przecież jest jednym z wielu czynników warunkujących film.

Następna rzecz, już mniej istotna, ale o której już mówiłem przy okazji recenzji Akane, to według mnie zbyt długie fragmenty filmu wplecione w recenzje. Nie mniej jednak z tego co mi mówiono, to wszystko zależy od gustu i preferencji odbiorcy, ja jednak wole krótsze fragmenty filmu przecinane wstawkami z facjatą recenzenta i przy tym zostańmy.

Ogólnie jednak recenzje odbieram jak najbardziej pozytywnie, jak zawsze zresztą i dziękuje za kolejną dawkę rozrywki:)
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: [Recenzja filmu] Ciacho

Postprzez ichabod » Pt kwi 27, 2012 7:25 pm

mam tu na myśli hmm...zbyt duże (przynajmniej na moje oko) skupienie się na kwestii aktorów.

Szczerze mówiąc nie zauważyłem tego, ani nikt wcześniej mi na to nie zwrócił uwagi, więc jestem wręcz zaskoczony. Tak czy inaczej dzięki za uwagę, postaram się poprawić ten aspekt.

według mnie zbyt długie fragmenty filmu wplecione w recenzje

Wiesz co, Mroowa już pisał coś na ten temat, ale i tak napisze, co ja uważam. Otóż nie mam ambicji tak jak NC czy choćby, tfu, Niekryty być takich showmanem i zestawiać swoją gębę na równi z omawianym materiałem. To nie ja jestem w tych filmikach istotny, tylko dany film, serial, whatever. Równie dobrze mógłbym zostawić sam komentarz, a wstawki ze sobą traktuję tylko jako dodatek, bo zakładam, że widzowi będzie się lepiej słuchało wiedząc, że za tym wszystkim kryje się ten gość, który wygląda i zachowuje się w ten sposób. Tak więc dzięki za opinię, ale tutaj nie planuję większych zmian, dalej zamierzam traktować priorytetowo omawiany materiał, a siebie dawać tylko na wstęp, zakończenie i w paru innych momentach, gdy uznam to za stosowne.

Jeszcze raz dzięki za poświecenie czasu na napisanie komentarza :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ichabod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron