That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

PArodia Mroowy i RoyZy

Czyli o recenzjach poświęconych horrorom, których autorem jest Kolmyr

PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez Kolmyr » N kwi 01, 2012 10:57 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Z1EiWdBL7ik&feature=youtu.be

Wyszło jak wyszło błędy merytoryczne, gramatyczne i inne , gra aktorska na poziomie drewna niesmieszne zarty itd itp no ale słowo się rzekło więc wrzuciłem xD
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez UncleMroowa » N kwi 01, 2012 10:58 pm

Pfff, kompletne lamerstwo, powinieneś wejść na mój kanał, żeby zobaczyć, jak się robi dobre filmiki.


A tak naprawdę, to świetne ;D
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez RoyZa_Blade » Pn kwi 02, 2012 12:04 am

No to przynajmniej parodię Ichabod'a mogę sobie odhaczyć :P. Świetna robota, uśmiałem się.
Mariothon :lol: .
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez Akane » Pn kwi 02, 2012 8:36 am

Kapitalne, uśmiałam się do łez :D Zwłaszcza przy tekście "Wy amatorzy! Nie umiecie się nawet uśmiechnąć do kamery!" (ach, wspomnienia! ;>).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez Katrin » Pn kwi 02, 2012 3:26 pm

No RoyZa, to Ty już kilka wersji kapeluszy miałeś: kowbojską, pustynną, melonik a'la Charlie Chaplin, czapkę i hełm na browar :lol:

Parodia prima aprilisowa wyszła świetnie. Widzę, że lubujecie się w wytykaniu błędów sobie nawzajem, ale przynajmniej jest zabawnie. :D
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez Kolmyr » Pn kwi 02, 2012 4:29 pm

Zaraz tam wytykaniu błędów ;) Parodia to parodia i tyle :D Ciesze się ze się podobało chociaż mi się wciąż wydaje że wyszło dość podle i tyle xD
Avatar użytkownika
Kolmyr
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 173
Dołączył(a): So lip 30, 2011 10:11 pm

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez speiderman » Pn kwi 02, 2012 5:27 pm

Parodiowanie wyszło nie najgorzej, choć fragmenty z gry wydają się być po prostu recenzją tego, o czym i tak każdy wie (co w sumie mogliście wykorzystać ;) ).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez ichabod » Wt kwi 03, 2012 4:17 am

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale przy tak cholernie odmiennej, no, budowie ciała od Mroowy, udało Ci się odegrać tego skurczybyka idealnie :mrgreen: Niestety narracja to już 100% Kolmyr, brakowało mi powtarzania "szajsowy" przy każdej możliwej okazji :P Nie no, nie zagłębiając się w szczegóły, wow, ambitnie to wyszło. Cyryl, parodie w zasadzie nas wszystkich (uwielbiam waszą wersję mnie xD), masa inner joke'ów, no i Twój znajomy jest równie świetny w roli RoyZy :P Aż się cieszę, że w koncu sam się nie wyrobiłem, bo wyglądałbym jak amator (i to cholernie leniwy :P) przy tym filmiku :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez Energytoran » N kwi 08, 2012 3:45 pm

Uh, jakoś się nie mogę zgodzić z innymi. Trochę ciężko mi się to oglądało i jakoś nie mogłem znaleźć nigdzie joke'u, przy którym bym się zaśmiał. Ale jak widzę, parodia wywołała sporo entuzjazmu na forum.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: PArodia Mroowy i RoyZy

Postprzez szagol » Pn kwi 09, 2012 6:18 pm

Jestem zadziwiony...
Pytanie - co Wam się tutaj podoba?

Bądźmy szczerzy - prawda jest taka, że ten filmik jest kompletną klapą. Zrobiony na szybko i bez pomysłu. Dżołki są, ale raczej wywołają uśmiech na twarzach znajomych z forum. Mnie ani jeden nie śmieszy, bo nie jestem w towarzystwie.
Kupa totalna i jestem zadziwiony, że komukolwiek się podoba. Spodziewałem się raczej ostrej krytyki - w każdym razie ja nie mogę na niego patrzeć :)

Mam nadzieję, że jakoś zmyjemy z siebie tą hańbę :|

Pozdrawiam
szagol
 
Posty: 4
Dołączył(a): So wrz 17, 2011 11:18 am

Następna strona

Powrót do Świat Koszmarów Kolmyra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron