That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubione pytanie

Opinie o serii "Ask That Guy With The Glasses"

Ulubione pytanie

Postprzez axinkiewicz » Wt paź 26, 2010 4:46 pm

Jako że jest to jedyny dział bez tematu, postanowiłem uzupełnić lukę. Tak jak w temacie. Które pytanie/motyw najbardziej was rozbawił/rozśmieszył?
Mnie najbardziej rozbawiło pytanie w odcinku 39, w którym koleś mówił że ma wielką depresję i że nie ma odwagi na samobójstwo, po czym poprosił ThatGuya o przyjście do jego domu i zabicie go. Ask ThatGuy się zgodził, przeszedł przez całą ulicę, wszedł do domu, zastrzelił kogoś, wrócił, siadł na swoim miejscu w biblioteczce i zapytał "Tak, przy okazji, gdzie mieszkasz?".
A z motywów to hummel figurine, "With onions", oraz kultowe "Yes..."
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Ulubione pytanie

Postprzez Srat » Wt paź 26, 2010 5:06 pm

Mnie Ask That Guy nie kręci, w sumie tylko odcinki, kiedy ATGWTG jest zastępowany przez NC lub Buma.

Moje dwa ulubione to :
"Czy chciałbyś dołączyć do magicznej przygody z moim jednorożcem (który umie wiercić w ziemi swoim penisem) do wnętrza Ziemi?

"Ile martwych kotków to maximum?" (czy coś takiego, cytuję z pamięci)
Ostatnio edytowano Wt paź 26, 2010 7:44 pm przez Srat, łącznie edytowano 1 raz
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Ulubione pytanie

Postprzez Akane » Wt paź 26, 2010 7:29 pm

axinkiewicz napisał(a):Mnie najbardziej rozbawiło pytanie w odcinku 39, w którym koleś mówił że ma wielką depresję i że nie ma odwagi na samobójstwo, po czym poprosił ThatGuya o przyjście do jego domu i zabicie go. Ask ThatGuy się zgodził, przeszedł przez całą ulicę, wszedł do domu, zastrzelił kogoś, wrócił, siadł na swoim miejscu w biblioteczce i zapytał "Tak, przy okazji, gdzie mieszkasz?".


Na tym się autentycznie popłakałam ze śmiechu :D

A moje ulubione pytanie? Cóż: "How did you like the last episode of LOST?" - ulubione, bo moje ;) Gdy zobaczyłam je na ekranie, nie mogłam uwierzyć własnym oczom, zaś odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Radosny kwik w mojej duszy rozlegał się jeszcze przez dobre dwie doby :D Pytanie padło w 51 odcinku.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubione pytanie

Postprzez BTM » Wt paź 26, 2010 8:09 pm

axinkiewicz napisał(a):Mnie najbardziej rozbawiło pytanie w odcinku 39, w którym koleś mówił że ma wielką depresję i że nie ma odwagi na samobójstwo, po czym poprosił ThatGuya o przyjście do jego domu i zabicie go. Ask ThatGuy się zgodził, przeszedł przez całą ulicę, wszedł do domu, zastrzelił kogoś, wrócił, siadł na swoim miejscu w biblioteczce i zapytał "Tak, przy okazji, gdzie mieszkasz?".

Bah, myślałem o tym samym - piękne. Tak samo wszystkie podmiany np. z Bum-em. Fajne są też wszystkie bardziej narracyjne - np. oświadczyny GPS ;-)

A z powiedzonek to oczywiście "Yes", "With onions" i "Hamsterjelly" :D
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Ulubione pytanie

Postprzez Ciastek » Śr paź 27, 2010 2:27 pm

Oświadczyny wymiatały, zwłaszcza już końcówka, jak kucnął a kamera podążyła za nim :D
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Ulubione pytanie

Postprzez Michał » Śr lis 03, 2010 9:07 pm

Nie umiałbym wybrać jednego najlepszego, do tego konieczne byłoby chyba ponowne obejrzenie wszystkich epizodów i to najlepiej jednym ciągiem ;)
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Ulubione pytanie

Postprzez speiderman » N lis 07, 2010 7:48 pm

Michał napisał(a):Nie umiałbym wybrać jednego najlepszego, do tego konieczne byłoby chyba ponowne obejrzenie wszystkich epizodów i to najlepiej jednym ciągiem ;)

Mam podobnie. Ale chyba najbardziej mi utkwiło "Czemu Flintstonowie świętują Boże Narodzenie, skoro żyli przed Chrystusem?". Wiele osób zawsze sie nad tym zastanawiało :) . Wprawdzie odpowiedzi udzielił żul Chester, ale chyba sie liczy ;) ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ulubione pytanie

Postprzez amek » Pt sty 14, 2011 7:47 pm

Moje ulubione pytanie: "Czy odpowiesz "nie" na to pytanie?
Odpowiedź zadziwiająca - "Banana ..|.."
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ulubione pytanie

Postprzez Akane » So sty 15, 2011 10:00 am

Fakt, pytania abstrakcyjne (względnie abstrakcyjne odpowiedzi) też mają w tej serii swój urok ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubione pytanie

Postprzez BartiB97 » So lut 12, 2011 10:36 pm

hmm... chyba pytanie:
Ostatnio zostałem zatrudniony
by udekorować dom sąsiadów
świątecznymi ozdobami. Jako, że
wydałem swój budżet na kokainę
postanowiłem użyć najbardziej
zaradnego rozwiązania...
zabijając ich noworodka
i dekorując ich dom jego organami.
Według sędziego, ile trwa
"wielokrotne dożywocie"
i rozwalające:
Sage... Is that youuu???"
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Następna strona

Powrót do That Guy With The Glasses

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron