That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

"Naj" Bum

Opinie o recenzjach Chestera A. Buma, zwanego też Żulem

Re: "Naj" Bum

Postprzez Niedźwiedź » N paź 24, 2010 10:21 pm

Bardzo lubię oczywiście Zmierzchów, a także Dystryktu 9, ale zdecydowanym zwycięzcą jest Dark Knight.
I'm not psychopath. I'm just creative
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
 
Posty: 127
Dołączył(a): So paź 23, 2010 5:02 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez szcz3panekj » N paź 24, 2010 10:34 pm

Moją ulubioną recenzją jest "Odlot". Chociaż wszystkie są fajne jak "Seks w Wielkim Mieście", wszystkie z serii "Zmierzch" i nie wiem czy to można zaliczyć ale bardzo spodobał mi się występ Bum'a w Ask That Guy With The Glasses ( odcinek 5 ).
szcz3panekj
 
Posty: 9
Dołączył(a): N paź 24, 2010 10:12 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Kajanka » Pn paź 25, 2010 6:10 pm

Wszystkie Bumy są świetne. Szczególnie wszystkie 'hooray!!!', 'oh my god, this is the greatest movie i've ever seen in my life!!!' oraz 'and the (...) was like (...)!!!' (osobiście uwielbiam też Buma jako tańczącego Kapelusznika) i cała reszta okrzyków, mimika, gestykulacja, ogólna radość... Czemu u mnie na mieście nie ma takich żuli :C Bum mógłby mieszkać w moim ogródku, znalazłabym dla niego jakiś ładny, duży karton :P

bardzo spodobał mi się występ Bum'a w Ask That Guy With The Glasses
A potem ThatGuy zabrał mu fajkę, bez której nie mógł brzmieć tak 'wyrafinostycznie' XDD ...Albo jak Bum zrecenzował 'Ulicę Sezamkową' w odcinku NC XDD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: "Naj" Bum

Postprzez Ciastek » Pn paź 25, 2010 8:10 pm

Kajanka napisał(a):Czemu u mnie na mieście nie ma takich żuli :C Bum mógłby mieszkać w moim ogródku, znalazłabym dla niego jakiś ładny, duży karton :P


Buahahaha :lol: Gdyby tak się prezentowała polska żulernia, to byłaby to moja ulubiona "klasa społeczna" :D
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: "Naj" Bum

Postprzez axinkiewicz » Pn paź 25, 2010 8:30 pm

Mi się bardzo spodobała recenzja trzeciej części zmierzchu, pomimo tego że filmu nawet nie oglądałem :D .
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: "Naj" Bum

Postprzez Michał » Pn paź 25, 2010 8:37 pm

Szczerze to nie oglądałem większości filmów recenzowanych przez Buma i "Zmierzchy" nie są wyjątkiem ;] Ale brak znajomości tematu nie jest przeszkodą w świetnym bawieniu się na filmowych wyznaniach Żula :D
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez axinkiewicz » Pn paź 25, 2010 8:59 pm

Michał napisał(a):Szczerze to nie oglądałem większości filmów recenzowanych przez Buma i "Zmierzchy" nie są wyjątkiem ;] Ale brak znajomości tematu nie jest przeszkodą w świetnym bawieniu się na filmowych wyznaniach Żula :D

I za to go kochamy ;)
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: "Naj" Bum

Postprzez Akane » Wt paź 26, 2010 9:34 am

Przyznam, że jakiś czas temu podesłałam linki do recek "Buma" własnemu ojcu, który z filmami nie jest na bieżąco i z tych omawianych przez Chestera widział tylko "Avatara". Ale filmiki przypadły mu do gustu, więc co jakiś czas podrzucam mu nową porcję ;) Także axinkiewicz ma rację - dokładnie za to można pokochać Buma - cóż z tego, że nie widziało się filmu, recenzja i tak rozbraja :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 5:09 pm

NC też oglądam mimo, że nie widziałam większości z jego filmów : P
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: "Naj" Bum

Postprzez Akane » Wt paź 26, 2010 7:20 pm

Z NC właśnie jest troszkę inaczej, u mnie przynajmniej. Jeśli nie kojarzę filmu, który jest recenzowany, to mam wrażenie, że umyka mi automatycznie spora część żartów. U Buma z kolei jest pewien "przerost formy nad treścią", dzięki czemu doskonała znajomość tematu schodzi na dalszy plan. Imo :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chester A. Bum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron