That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

"Naj" Bum

Opinie o recenzjach Chestera A. Buma, zwanego też Żulem

Re: "Naj" Bum

Postprzez Ciastek » Wt paź 26, 2010 7:33 pm

Bo Bum jest często śmieszny sam w sobie i często nawet do końca nie załapię co on powiedział, a i tak się cieszę jak głupi, bo mnie rozbrajają jego miny ;)
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: "Naj" Bum

Postprzez MaroBot » Śr paź 27, 2010 12:58 pm

Jak dla mnie, pomimo faktu że każdy epizod jest świetny na swój sposób to jak dotąd na żadnym się tak ostro nie śmiałem jak na recenzji "The Dark Knight"...Ten zszokowany wyraz twarzy, to ciche "oh my god...this is the greatest movie ive ever seen in my life" i końcowe "This is Chester A. Bum saying...you know what ? keep the change". Genialna recka :D.
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: "Naj" Bum

Postprzez Akane » Śr paź 27, 2010 1:35 pm

MaroBot napisał(a):Jak dla mnie, pomimo faktu że każdy epizod jest świetny na swój sposób to jak dotąd na żadnym się tak ostro nie śmiałem jak na recenzji "The Dark Knight"...Ten zszokowany wyraz twarzy, to ciche "oh my god...this is the greatest movie ive ever seen in my life" i końcowe "This is Chester A. Bum saying...you know what ? keep the change". Genialna recka :D.


Mi się ta recenzja podobała, ale bynajmniej nie wprowadziła mnie w stan dzikiej wesołości. Finalne "You know what? Keep the change." miało raczej charakter refleksyjny, niż żartobliwy. Przynajmniej ja tak to odebrałam.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez MaroBot » Śr paź 27, 2010 2:07 pm

Właśnie dlatego tak mnie to rozbawiło, zwłaszcza że w chwili oglądania tego epizoda BUMa sam byłem świeżo po obejrzeniu Mrocznego Rycerza i moja reakcja była bardzo podobna do tej Chestera :) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: "Naj" Bum

Postprzez Srat » Śr paź 27, 2010 2:09 pm

Ja ani się nie śmiałem, ani nie rozmyślałem. Moja reakcja była taka : Obrazek
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Michał » Śr paź 27, 2010 2:11 pm

Ja się poczułem natchniony ;P Swoją drogą film musiał zrobić na Dougu niezłe wrażenie, skoro tak go uhonorował, wyłamując się totalnie z Bumowej konwencji. Finalne "zatrzymajcie resztę" też mi trąciło refleksją i jakimś głębszym przekazem. Recka inna niż wszystkie, ale równie dobra.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez axinkiewicz » Śr paź 27, 2010 2:18 pm

Ja za to w całym skupieni obejrzałem całą recenzję, po czym na ostatnich słowach uśmiechnąłem się i trzymałem banana na twarzy przez jakieś pół godziny. Dopiero parę miesięcy (czy miesiąc) później obejrzałem mhrocznego rycerza i moja reakcja również była podobna.
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: "Naj" Bum

Postprzez Ciastek » Śr paź 27, 2010 2:23 pm

Miałem podobnie jak axinkiewicz. Na początku było lekkie confused, ale szybko mi przeszło i całość obejrzałem na spokojnie, zaś na ostatnich słowach jakiś taki ciepły uśmiech sam mi wylazł na gębę i fakt, czas jakiś się trzymał. "Mrocznego Rycerza" oglądałem już wcześniej, także zasadniczo jego "ciężkość" i powaga były mi znane. Znakomity film. A wracając jeszcze do recenzji Buma, to ilekroć bym jej nie oglądał, towarzyszą temu oglądaniu takie same odczucia, jak za pierwszym razem. To chyba jedyny Bum, na którym nie pokładałem się ze śmiechu. Fajny przekaz.
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: "Naj" Bum

Postprzez Akane » Śr paź 27, 2010 2:50 pm

axinkiewicz i Ciastek: podpisuję się pod Waszymi wypowiedziami wszystkimi kończynami, bo odczucia miałam bardzo podobne :) Też mi się wydaje, że jest to jedna z nielicznych recenzji Douga, które nie służyły wywołaniu u widzów dzikiej wesołości i skręcenia się ze śmiechu. Jako NC oddał hołd paru produkcjom, jako Bum - na razie tej jednej. I powtórzę za Wami, rewelacyjna końcówka, wywołująca "takie ciepłe coś" na duszy :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Kajanka » Cz paź 28, 2010 3:44 pm

No to ja jak zwykle jakaś dziwna jestem, bo osobiście skręcałam się ze śmiechu na tej recenzji. Ale to może dlatego, że dla mnie 'rycerz' był aż nazbyt mroczny i dlatego aż zabawny.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chester A. Bum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron