That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

"Naj" Bum

Opinie o recenzjach Chestera A. Buma, zwanego też Żulem

"Naj" Bum

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 8:18 pm

Jest temat o najlepszej recenzji NC, to i o Bumie wypadałoby się wypowiedzieć. Dla mnie rządzi "Zmierzch: Księżyc w Nowiu". Normalnie nie mam tego dosyć.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Srat » N paź 24, 2010 8:26 pm

Moim ulubionym Bumem jest "Odlot". Była by to taka sobie recenzja, ale manipulacje głosem, kiedy Bum udaje psa, Carla itp. są rozwalające i zaliczają się do najśmieszniejszych momentów w historii NC.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 8:29 pm

Fakt, modulacja głosu jest super. W ogóle to wstyd się przyznać, ale początkowo nie zajarzyłem, że Bum i NC to ten sam facet. Właśnie z uwagi na głos :mrgreen: Znajomy mnie uświadomił ;P
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Akane » N paź 24, 2010 8:34 pm

Michał napisał(a):W ogóle to wstyd się przyznać, ale początkowo nie zajarzyłem, że Bum i NC to ten sam facet.

Nie ma się co wstydzić, na kanale YouTube też już ktoś o to pytał ;-)

Ze wskazaniem ulubionego Buma mam poważny problem, bo generalnie kocham tę postać i właściwie każdy odcinek ma w sobie coś niepowtarzalnego, za co go uwielbiam. Na pewno wszystkie "Zmierzchy" są rewelacyjne, "Książę z Persji", no i "Niezniszczalni". Imitowanie Arnolda jest kapitalne :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez NikaBlack » N paź 24, 2010 8:53 pm

O tak, recenzja "Odlotu" była wyjątkowa :D
Co się zaś tyczy pozostałych, na pewno warta wspomnienia jest recenzja "Seksu w wielkim mieście", najnowszego "Indiany Jonesa" oraz ociekająca negatywnymi uczuciami recka "Dystryktu 9" :twisted:
A jeśli pytacie o najbardziej nietypową, na pewno będzie to "Mroczny Rycerz" :?
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: "Naj" Bum

Postprzez Ciastek » N paź 24, 2010 8:59 pm

"Seks w wielkim mieście" ftw :D
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: "Naj" Bum

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 9:12 pm

Akane napisał(a):Nie ma się co wstydzić, na kanale YouTube też już ktoś o to pytał ;-)


Kamień z serca ;] Bo o ile recenzje NC oglądałem w dużej ilości, o tyle na Buma natrafiłem początkowo w jakimś zupełnie innym serwisie i początkowo mi się on z Criticiem totalnie nie skojarzył.
"Seks" też dobry, zupełnie zapomniałem o tej recenzji :D
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez NikaBlack » N paź 24, 2010 9:18 pm

No to chyba nie aż tak dobry, skoro zapomniałeś ;f
Mnie ta recenzja zapadła w pamięci chyba dlatego, że jest w niej poruszony temat punktu widzenia mężczyzn na takie ściśle kobiece sprawy :D
To był interesujący widok, taki Chester opowiadający o chodzeniu na zakupy w szeregu ;x
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: "Naj" Bum

Postprzez BTM » N paź 24, 2010 9:29 pm

Ulubiony Bum? Wszystkie :D

A tak poważnie - to chyba recenzje Twilight, chociaż oryginałów nie widziałem. No i Prince of Persia, i Expendables, i Inception i ... i mogę tak cały wieczór :>
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: "Naj" Bum

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 9:45 pm

NikaBlack napisał(a):No to chyba nie aż tak dobry, skoro zapomniałeś ;f


Widać w moim wieku pojawiają się już problemy z pamięcią ;] Z Bumem jest jak z dobrymi dowcipami. Zna się ich sporo, wie które są najlepsze, ale jak przychodzi do opowiedzenia, to nagle pustka w głowie. No i zapomniało mi się w ten sposób choćby o "Seksie w Wielkim Mieście" ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Następna strona

Powrót do Chester A. Bum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron