That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Masters » N lip 17, 2011 8:59 pm

Pierwsze spotkanie wypadłoby jakoś w 2009/2010 roku, natknąłem się na filmy na YouTube, poszukując amatorów kręcących różnego typu klipy. Podszedł mi humor Nostalgia Critica, a i fajnie było patrzeć jak z kolejnymi miesiącami osiąga coraz więcej pod względem technicznym. Nie ma w ogóle porównania pomiędzy takimi recenzjami jak np. "Pokemon" a "Transformers (sort of)".
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Bartek » N lip 31, 2011 3:16 pm

Jak już pisałem, w 2008, dokładnie jesienią czytałem sobie na forum Batcave wątek o filmach, gdy nagle ktoś zaczął wychwalać Batmana i Robina - wtedy w odpowiedzi dostał właśnie link do recenzji Critica - z ciekawości obejrzałem, po czym obejrzałem wszystkie pozostałe recenzje zamieszczone na stronie - NC był w zasadzie pierwszym recenzentem internetowym z którym się zetknąłem, wcześniej o czymś takim kompletnie nie miałem pojęcia
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 3:21 pm

Ciesz się, moim pierwszym recenzentem internetowym był Irate Gamer :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Bartek » N lip 31, 2011 3:24 pm

To współczuję ;) Z Channel Awesome/BT IG najbardziej nie cierpi chyba Guru Larry, zresztą to on wymyślił żart primaaprilisowy z IG w roli głównej ;)

http://blip.tv/GuruLarry/irate-gamer-jo ... bs-4972825 - tu jeśli ktoś nie widział ;)
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 3:33 pm

WIdziałem, chociaż o wiele większe wrażenie zrobił na mnie Linkara swoim iratowym żartem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Bartek » N lip 31, 2011 3:41 pm

Hehehe ;) No od irategamera bardziej nieśmieszny i nieciekawy jest chyba tylko niekryty krytyk :lol:
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 3:51 pm

Bartek napisał(a):To współczuję ;) Z Channel Awesome/BT IG najbardziej nie cierpi chyba Guru Larry, zresztą to on wymyślił żart primaaprilisowy z IG w roli głównej ;)

http://blip.tv/GuruLarry/irate-gamer-jo ... bs-4972825 - tu jeśli ktoś nie widział ;)


Wow, brzmi dokładnie jak IG. Ale czy pobił żart w wykonaniu Linkary, nie wiem.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez ichabod » N lip 31, 2011 4:01 pm

No od irategamera bardziej nieśmieszny i nieciekawy jest chyba tylko niekryty krytyk


No wreszcie ktoś napisał prawdę :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez MistrzSeller » N sie 21, 2011 5:24 pm

Po raz pierwszy o NC usłyszałem, gdy czytałem wywiady z Niekrytym i często się powtarzała informacja, że jego inspiracją był Nostalgia critic. Potem na mistrzach był screen z youtube'a z pierwszej recenzji nostalgia chick. Wtedy pomyślałem sobie, ze może znajde przetłumaczone recenzje NC i znalazłem. Pierwszą, którą obejrzałem to recenzja pokemonów.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez roofix » N sie 21, 2011 8:12 pm

No ja miałem podobnie. Gdy oglądałem Niekrytego, widziałem opinie, że jest podobny (lub zżyna) w swoich filmach od Nostalgia Critica. To poszukałem w Sieci jego recenzji i znalazłem (wtedy o dziwo) z polskimi napisami. To też była recenzja pokemonów. Zawołałem braci i tak po tym zostaliśmy fanami NC, a z czasem kolejnych ludzi z Channel Awesome.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron