That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez NikaBlack » Wt paź 26, 2010 5:46 pm

Kajanka napisał(a):No to ja jestem jakaś dziwna, bo AVGN poznałam dzięki NC (czyli na odwrót) XD Ciężko mi uwierzyć, że Nerd jest bardziej popularny



Uff, nie jestem sama :D
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Bad Cat » Wt paź 26, 2010 8:51 pm

Moje pierwsze spotkanie... hmm...
Rok 2009(?). Pewna osoba linkowała nieustannie recki AVGN oraz tgwtg. W pewnym momencie nastąpił wtedy klik na Bumową reckę o "Tłajlajcie". Zaczęłam trochę grzebać na thatguywiththeglasses.com i zassało mnie jak niezłym odkurzaczem (no wiecie, takim co dywany podnosi a chusteczki i apaszki wciaga bezpowrotnie) :)
Avatar użytkownika
Bad Cat
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 9:49 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Nemo » Cz paź 28, 2010 11:35 pm

Żeby nie skłamać, bo pamięć już nie ta...a właściwie to czemu nie, kłamać lubię!
Dostałem kiedyś ataku nostalgii i w Youtube wklepałem tytuł jakieś starusieńkiej gry, na co tytub wypluł mi link do nerda. A potem przy okazji nerda, gdzieś wpadłem na krytyka. Jaka to była recenzja...-_-...nie pamiętam. Ale właśnie tak było, najpierw nerd, potem krytyk.
I do dzisiaj preferuje Nerda nad Krytyka. I Spoonyego. I Yahtzeego. /me ucieka w siną dal zanim go zlinczują!
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez amek » N paź 31, 2010 3:26 pm

Moim pierwszym spotkaniem z NC było spotkanie z NK (tak, polskim Niekrytym Krytykiem). Ktoś zarzucił w komentarzach, że jest to kopia Nostalgia Critica. Wklepałem w wyszukiwarkę i z niecierpliwością czekam na kolejne filmiki z jego udziałem. A AVGN poznałem przez link na kanale TGWTG.pl
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez BTM » N paź 31, 2010 4:49 pm

amek napisał(a):Moim pierwszym spotkaniem z NC było spotkanie z NK (tak, polskim Niekrytym Krytykiem). Ktoś zarzucił w komentarzach, że jest to kopia Nostalgia Critica. Wklepałem w wyszukiwarkę i z niecierpliwością czekam na kolejne filmiki z jego udziałem. A AVGN poznałem przez link na kanale TGWTG.pl

No i który lepszy? ;-)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez amek » N paź 31, 2010 5:00 pm

Każdy ma swój styl... ale NC jest bardziej bezpośredni
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez axinkiewicz » Pn lis 01, 2010 5:15 pm

Powiem, że chyba bardziej lubię nerda od critica, pomimo tego, że critic może mnie lepiej rozbawić :D. Chodzi o to, że preferuje granie niż oglądanie, dlatego bardziej kojarzę gry i style gier, niż filmy i te wszystkie "Cliché". Ale jeśli chodzi o tłumaczenia, to dużo bardziej wolę jak są przetłumaczone recenzje Douga niż James'a, bo critic często używa trudnych słów, pojęć i nawiązań których nie rozumiem, za to nerd mówi bardzo prostym językiem i rzadko potrzebuje tłumaczenia ;).
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Akane » Pn lis 01, 2010 5:17 pm

axinkiewicz napisał(a):za to nerd mówi bardzo prostym językiem i rzadko potrzebuje tłumaczenia ;).

Ano... z 50% każdej recenzji bazuje na zastosowaniu w rozmaitych odmian słowa "fuck", więc istotnie spora część jest łatwa do zrozumienia ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez amek » Pn lis 01, 2010 8:04 pm

@Akane
I dlatego język polski jest taki trudny bo my mamy znaaaaaaacznie więcej zastosowania słowa "fuck" :mrgreen: :mrgreen:
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Akane » Pn lis 01, 2010 8:50 pm

amek: no i dlatego mi tak "leży" Critic ;) "Fuckami" operuje oszczędniej i już pierwsze zetknięcie z nim stanowiło dla moich uszu wytchnienie po Nerdzie :D Wiadomo, czasem ów "fuck" jest niezbędny dla zaakcentowania czegoś wstrząsającego, ale jeśli z recenzji zaczynają się robić nasze polskie "Psy", to już chyba jednak jest coś nie halo (z całym szacunkiem dla "Psów", wszak to już klasyka).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron