That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Ness » Pn mar 28, 2011 1:28 pm

Moje spotkanie z NC, zaczęło się (nie będę tu oryginalny) od naszego polskiego Niekrytego... W propozycjach do jednego z jego filmów pojawiła się recka Pokemonów. Obejrzałem, spodobało mi się, włączyłem kolejny filmik w propozycjach (recka "Batman and Robin") spodobało mi się jeszcze bardziej, i potem to już z górki :)
Avatar użytkownika
Ness
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 3:05 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Nifel » Pn maja 02, 2011 8:23 pm

Pamiętam, że mniej więcej równy rok temu pomagałam znajomemu szukać na YT fragmentów Tajemnicy zaginionej skarbonki w polskiej wersji językowej do prezentacji maturalnej [proszę, nie wnikajcie...]. Fragmentów oczywiście nie znalazłam, ale trafiłam za to na tłumaczenie recenzji tego filmu. Było to moje pierwsze zetknięcie z NC i z Dougiem w ogólności - uśmiałam się, chwyciła mnie nostalgia, zajrzałam na kanał speidermena i zaczęłam oglądać wszystkie recenzje po kolei, a z czasem odwiedzać go i czekać na kolejne. Chyba stamtąd trafiłam później na kanał TGWTG i na tę stronę, w międzyczasie zaczęłam oglądać NC po angielsku [choć moje skille językowe wołają o pomstę do nieba, i cieszę się, jeśli w ogóle wyłapię coś ze słuchu!] - i tak się to ciągnie do dzisiaj. :3
Avatar użytkownika
Nifel
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 7:10 pm
Lokalizacja: Żywiec

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Boniek » So maja 21, 2011 2:04 pm

Też nie będę oryginalny mówiąc, że moja przygoda z Criticiem zaczęła się od Niekrytego. Zaczęło się to bodajże w październiku. Kumpel wysłał link do filmiku Krytyka "Święta". Na początku świetnie się bawiłem oglądając jego filmiki, ale póżniej zaczęły mnie już nudzić. I wtedy po pewnym czasie zauważyłem odnośniki do waszych filmików z tłumaczeniami. Na początku oglądałem je sporadycznie, póżniej jednak w okolicach lutego złapałem już bakcyla :D. Od tego czasu jestem wiernym fanem (ba, maniakiem) jego twórczości. Póżniej poznałem AVGN i resztę ekipy TGWTG, zwłaszcza Spooniego. Oglądam też, jak praktycznie każdy na forum w języku Szekspira, ale tłumaczenia oglądam na bieżąco, bo są niezwykle profesjonalnie zrobione ;) I tak też trafiłem na to zacne forum :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Hydro » Pn cze 27, 2011 12:53 am

Witam na Forum :)

U mnie również zaczęło się od Niekrytego :) Gdzieś tak w październiku, oglądając jego odcinki (te starsze; i lepsze, nawiasem mówiąc) w komentarzach natknąłem się na porównywanie go do Nostalgia Critica, który był w nich bardzo wychwalany, więc postanowiłem sprawdzić. I właśnie pierwszą recką NC którą obejrzałem były 'Pokemony', naprawdę gość był świetny i uśmiałem się jak nigdy :D W jeden wieczór obejrzałem pozostałe recenzje Critica na Waszym kanale YT i tak do dziś czekam z niecierpliwością na kolejne ;)
It's a funny world we live in.
Avatar użytkownika
Hydro
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 12:44 am

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Jotka » Wt lip 05, 2011 2:25 pm

Na NC natknęłam się dzięki Niekrytemu Krytykowi. Oglądałam na Youtube jego recenzje i po prawej stronie w propozycjach filmowych wyskoczyła mi recenzja Nostalgia Critic. Obejrzałam jedną, drugą, trzecią... i oglądam do dziś : )
Jotka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt lip 05, 2011 2:05 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Mahaza » Śr lip 06, 2011 8:04 pm

Dowiedziałem się O NC, gdy pewnien gość z YouTube dodał ten film do ulubionych. Zobaczyłem, pośmiałem się, i tak mam.
Mahaza
 
Posty: 5
Dołączył(a): So mar 05, 2011 8:30 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez scarlet » Cz lip 07, 2011 11:29 am

Zaczęło się od wywiadu z Niekrytym, w którym wspominał o swoich inspiracjach
Pierwszy filmik - Bataman & Robin
A potem to już z górki poleciało.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Larry » So lip 09, 2011 10:35 am

Ja pierwszy raz zetknąłem się z NC w 2010 gdy chciałem zobaczyć pierwowzór Niekrytego Krytyka. Pierwszą recenzją była chyba ta z Wojowniczymi Żółwiami Ninja na kanale speidermana, jeszcze chyba przed powstaniem konta TGWTGpl.
Avatar użytkownika
Larry
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt maja 10, 2011 4:57 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Zgred » N lip 10, 2011 12:10 pm

W moim przypadku to było tak:
Pewnego deszczowego dnia przeszukiwałem internet w poszukiwaniu dobrego humoru, między innymi byłem również na "mistrzach". Nie znalazłem tam nic ciekawego, poza jednym rysunkiem z "Kapitana planety". Ogarnęła mnie fala nostalgii za bajką z dzieciństwa, postanowiłem więc poczytać o tym co nieco na filmweb.pl Jednym z komentarzy był link do recenzji Nostalgia Critica z polskimi napisami, a ponieważ ostatnimi czasy miałem mnóstwo recenzji do napisania, z ciekawości zajrzałem. Pół godziny później przeglądałem już trzeci jego filmik, a ponadto z radością zauważyłem, że strona nadal funkcjonuje (był to bodajże okres "I stanie się koniec"). No i tak już zostałem.

A poza tym, jako że to mój pierwszy post, witam wszystkich serdecznie!
Zgred
 
Posty: 3
Dołączył(a): N lip 10, 2011 1:44 am

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Akane » N lip 10, 2011 12:14 pm

Witamy :) I miło przeczytać, że dla kogoś jeszcze "Kapitan Planeta" jest tytułem nostalgicznym ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron