That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Kajanka » Pn paź 25, 2010 6:40 pm

OFFTOP
Ja po raz pierwszy spotkałem się z NC w maju. Oglądałem jeden z filmików Niekrytego Krytyka na Youtube ( może ktoś zna 8-) ) i natrafiłem na komentarz pewnego użytkownika, który napisał że Niekryty Krytyk wzoruje się na NC.
Ja coś takiego napisałam na kanale Niekrytego Krytyka :P NC jest nieporównywalnie lepszy, ale trzeba być dumnym z tego, co polskie, więc Krytyka też regularnie oglądam ('imieniny u cioci chrum chrum!')
/OFFTOP

Ja Critica poznałam zupełnie niedawno. Prawdę powiedziawszy 'Magiczny miecz' mimo całej swojej bzdurności był jednym z ważniejszych filmów animowanych w moim życiu (po prostu uwielbiam baśnie i legendy, za legendami arturiańskimi przepadam w każdym wydaniu, również w wersji Monty Pythona XD). Parę miesięcy temu z nudów szukałam sobie na YouTubie jednej z piosenek z 'Magicznego miecza' właśnie i przypadkiem natrafiłam na recenzję NC z Waszym polskim tłumaczeniem. Nie miałam pojęcia, kto to w ogóle jest ten cały NC, poza tym lubię 'Magiczny miecz', mimo to oglądając recenzję uśmiałam się do łez... A potem obejrzałam wszystkie inne nagrania z polskimi napisami, plus dodatkowo te, które mnie najbardziej ciekawiły przejrzałam po angielsku (choć wiadomo, po angielsku nie wszystkie żarty można wyłapać). W międzyczasie zajrzałam na anglojęzyczną Wikipedię, która uświadomiła mi, że filmy w 5 sekund, które oglądałam straaasznie dawno temu, to również dzieło NC (także w sumie hm, jestem jego fanką od dawna, jak się okazało XD).
Ostatnio edytowano Wt paź 26, 2010 4:53 pm przez Kajanka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez axinkiewicz » Pn paź 25, 2010 8:58 pm

Pamiętam cała drogę do nostalgia critica, a ta jest dosyć długa :P. A więc interesowałem się kiedyś konsolą nintendo wii. Na stronie gram.pl, którą wtedy odwiedzałem, pojawił się news o planie wydawniczym nintendo. Znalazłem tam interesującą pozycję "Power Glove". Z komentarzy do tej wiadomości dowiedziałem się, czy było kiedyś coś takiego na NESa, ale niestety kompletny niewypał. Zainteresowało mnie to, więc zapytałem wujka google o "Power glove". Wujek pokazał mi wtedy pierwszy odcinek AVGNa. A że mi się spodobał, a ja nie miałem nic innego do roboty, postanowiłem obejrzeć każdy jego odcinek. W końcu mi się to udało :)
Miesiące mijały, a ja z nerdem byłem na bieżąco. Pewnego dnia, na stronie AVGNa pojawił się link, pomiędzy innymi, które prowadziły do recenzji gier. Ten jednak miał na sobie napisane "AVGN vs. NC". Nie zainteresowało mnie to od początku, ale gdy nie miałem znowu nic do roboty, postanowiłem wejść i wszystko z tamtej strony obejrzeć. W ten sposób nawiązałem znajomość z nostalgia criticiem ;).
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Slim » Wt paź 26, 2010 12:42 am

Cóż, oryginalny nie będę, również zauważałem Criticka dzięki Nerdowi xd
Sam już nawet dokładnie nie pamiętam jak to było, chyba szukałem jakichś ciekawych filmików o mojej ukochanej castlevanii na YT. Trafiłem na pierwszą reckę AVGNa, która podeszła mi do gustu i tak jakoś zacząłem gościa oglądać. Jako, że nie było to zbyt dawno (może z rok/dwa temu ?) miałem sporo zaległości do nadrobienia. Potem jak pan powyżej, zauważałem wątek rywalizacji obu recenzentów. Wtedy po raz raz pierwszy wpadłem na tego gościa w okularkach. Od razu styl NC mi się cholernie spodobał, pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, później było jeszcze lepiej, więc doszło jeszcze więcej zaległości do nadrobienia x]

Aha, Filmy w pięć sekund już kiedyś widziałem, ale nie sądziłem, że to on to zapoczątkował : )
Avatar użytkownika
Slim
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 8:52 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Akane » Wt paź 26, 2010 9:28 am

Z tego wniosek, że największą reklamę Criticowi zrobił właśnie AVGN :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez axinkiewicz » Wt paź 26, 2010 3:08 pm

Akane napisał(a):Z tego wniosek, że największą reklamę Criticowi zrobił właśnie AVGN :D

A Critic sam porosił o walkę więc wie jak się rozreklamować ;)
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Michał » Wt paź 26, 2010 4:13 pm

Szczwana bestia i inteligentna :D Wie chłopak, jak zrobić wokół siebie szum. Bardzo dobrze, niech robi dalej, ja mu życzę jak najwięcej fanów i weny twórczej.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Kronk » Wt paź 26, 2010 4:52 pm

Ja swoje pierwsze oglądanie zacząłem od tego że pewein użytkownik dodał do ulubionych recenzję Batmana, wtedy byłem fanem niekrytego krytyka, który moim zdaniem sprzedał się. I gdy obejrzałem recenzję NC strasznie mi się spodobało, że on czepia się nie w taki sposób jak NK, który zamiast krytykować film, to go komentuje.
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 4:55 pm

No to ja jestem jakaś dziwna, bo AVGN poznałam dzięki NC (czyli na odwrót) XD Ciężko mi uwierzyć, że Nerd jest bardziej popularny
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Kronk » Wt paź 26, 2010 5:02 pm

Szkoda że NC przegrał z AVGN. :cry:
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 5:36 pm

Jezus wygrał z tego co pamiętam. Jezus krzyczący 'stokrotki!' XD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron